Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prime Gaming, 259 TL Değerindeki Ünlü Oyunu Ücretsiz Veriyor

Amazon Prime Gaming, Steam değeri 259 TL olan Bethesda imzalı nişancı oyunu Prey'i bedava dağıtıyor.

Dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından Amazon, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Prime Day indirim etkinliğinin ülkemizde 11 – 17 Temmuz tarihlerinde gerçekleşeceğini açıkladı. Şirket, bu duyuruya özel olarak Prime Gaming kullanıcılarına ücretsiz oyunlar ve özel oyun içi içerikler sunacağını belirtti.

Amazon Prime üyeleri, bugünden 11 Temmuz’a kadar her hafta Prey, Baldur’s Gate II: Enhanced Edition, Shovel Knight: Showdown ve Star Wars: The Force Unleashed dahil olmak üzere bedava oyunlar alabilirler. Ek olarak, önümüzdeki dört hafta boyunca Overwatch 2, Diablo IV, Call of Duty: Modern Warfare 2, Call of Duty: Warzone 2.0 ve Pokémon GO dahil olmak üzere birçok popüler oyun için farklı oyun içi içerikler ve bonuslar da talep edebilirler.

Prime Gaming Ücretsiz Oyunu Kaçırmayın

prime gaming ücretsiz oyun

Kampanyanın açılışını Prey ile yapan Prime Gaming, Dishonored ve Deathloop geliştiricileri Arkane tarafından yapılan birinci şahıs bilim kurgu ve aksiyon oyununu ücretsiz veriyor. Steam değeri 259 TL olan oyunu, 21 Haziran’dan itibaren GOG aracılığıyla tek kuruş ödemeden temin edebilirsiniz. Prey’in yanı sıra Blizzard imzalı takım tabanlı aksiyon oyunu Overwatch 2 için verilen +5 Kademe Atlaması bonusunu da ücretsiz olarak alabilirsiniz.

İkinci ücretsiz oyun 27 Haziran’da verilecek Baldur’s Gate II: Enhanced Edition olacak. Onu, 6 Temmuz’da Shovel Knight: Showdown ve 10 Temmuz’da Star Wars: The Force Unleashed izleyecek. Oyunların tamamı Amazon Games uygulaması aracılığıyla alınabilecek. Daha fazla bilgi için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Prey Nasıl Bir Oyun?

Bethesda Softworks tarafından 2019 yılında piyasaya sürülen oyunda, 2032 yılında ayın yörüngesinde dönen bir uzay istasyonu olan Talos I’de uyanıyorsunuz. İnsanlığı sonsuza dek değiştirmeyi amaçlayan bir deneyin ana parçasısınız, ancak işler beklendiği gibi gitmedi ve istasyon düşman uzaylı türleri tarafından işgal edildi.

Talos I’in karanlık sırlarını ve kendi geçmişinizi ararken, istasyonda bulunan araçları kullanarak hayatta kalmalısınız. Zekanız, silahlarınız ve zihin bükme yetenekleriniz, oyundaki en yakın dostunuz olacak. İstasyonun ve gemideki herkesin kaderi tamamen sizin ellerinizde.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.