Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prime Gaming Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Arasında Knockout City Var!

Amazon Prime Gaming, eylül ayında abonelerine ücretsiz dağıtacağı oyunları açıkladı. Söz konusu yapımlar arasında Electronic Arts (EA) tarafından yayınlanan 'dijital yakar top oyunu' olarak tanımlayabileceğimiz Knockout City de bulunuyor.

Prime Gaming Eylül 2021 ücretsiz oyunları belli oldu. 1 Eylül’den itibaren abonelerin ücretsiz olarak indirebilecekleri oyunlar arasında Velan Studios tarafından geliştirilen Knockout City de bulunuyor. Xbox Games Pass Ultimate ve EA Play’de mevcut olan oyun, küçüklüğümüzün yakar top oyununu temel alıyor.

Yayıncılığını Electronic Arts (EA) üstlendiği Knockout City, 25. seviyeye kadar ücretsiz oynanabiliyor, ancak bu aşamadan sonra oyuna devam etmek isteyen Amazon Prime Gaming kullanıcıları artık oyunu için hiçbir ek ücret ödemeden ücretsiz alabilecekler.

Knockout City, Eylül Ayında Prime Gaming Kitaplığına Eklenecek

Knockout City prime gaming eylül ücretsiz oyunları

Prime Gaming Eylül 2021 ücretsiz oyunları arasında Lucasfilm Games imzalı Sam & Max: Hit The Road da var. Oyun temmuz ayında Prime Gaming aboneleri için ücretsizdi, ancak ayın sonu itibarıyla kütüphaneden çıkarılmıştı. Şimdi ise tekrardan ücretsiz Prime Gaming oyunları arasına katıldı.

Sam & Max: Hit The Road, insan biçiminde bir dedektif köpek ve tavşan benzeri bir yaratığın yer aldığı bir çizgi romana dayanıyor. Oyun, 1 Eylül’den itibaren Prime Gaming abonelerine ücretsiz olacak. Söz konusu tarihte diğer Prime Gaming Eylül 2021 ücretsiz oyunları Candleman The Complete Journey, Puzzle Agent, Secret Files 2: Puritas Cordis, Tools Up! and Unmemory yapımları da aboneler tarafından indirilebilecek.

Prime Gaming Eylül 2021 ücretsiz oyunları

Prime Gaming aboneleri ayrıca Genshin Impact, Madden NFL 22, Fall Guys, Red Dead Online, Brawlhalla, Apex Legends Grand Theft Auto Online ve Rogue Company oyunlarında yeni ücretsiz ganimetler kazanacak. Bu öğelere ay boyunca farklı tarihlerde erişilebilecek ve sadece sınırlı bir süre için geçerli olacak. Daha fazla bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

Amazon Prime Gaming Eylül 2021 Ücretsiz Oyunları

 • Knockout City
 • Candleman The Complete Journey
 • Puzzle Agent
 • Secret Files 2: Puritas Cordis
 • Tools Up! and Unmemory

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.