Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Amazon Prime Gaming Aralık 2022 Oyunları Belli Oldu

Amazon Prime Gaming'in Aralık ayında oyunculara sunacağı ücretsiz yapımlar sızdırıldı.

Sızıntıları her zaman isabetli olan bir kaynak, Amazon Prime Gaming Aralık 2022 ücretsiz oyunlarını açıkladı. Şu anda Fallout: New Vegas Ultimate Edition, Facility 47, Last Day of June, Etherborn, WRC 9, Whispering Willows ve Indiana Jones and the Last Crusade’i Aralık’a kadar talep edebileceğinizi de hatırlatmış olalım.

Ücretsiz oyunları talep etmek için Amazon kullanıcılarının yalnızca bir Prime aboneliğine sahip olması gerek. Abonelik; Prime Video, herhangi bir Twitch kanalına abonelik ve Amazon Prime Gaming’de çeşitli içerikler gibi çeşitli avantajların yanı sıra, 7.99 TL değerindeki fiyatı ile adeta bir nimet. Yine Prime Gaming avantajları ile ücretsiz oyun içerikleri alabildiğinizi de belirtelim.

Amazon Prime Gaming Aralık 2022 Oyunları

Prime Gaming Aralık 2022

Amazon Prime Gaming Aralık 2022 oyunları; Brothers – A Tale of Two Sons, Quake, Spinch, Doors: Paradox ve Banners of Ruin olacak. Bilgi resmi olarak doğrulanmadı ancak başka kaynaklardan da edindiğimiz bilgilere göre oyunların bunlar olacağına eminiz. Geçtiğimiz aya göre nispeten eski ve ucuz yapımlar görüyor olsak da, 7.99 TL’nin hakkını veriyor.

Listenin en önemli üyesi ise, oyuncuları iki kardeşin hayatta kalmak için birbirine güvenmek zorunda olduğu bir peri masalı yolculuğuna çıkaran Brothers – A Tale of Two Sons. Övgüye değer anlatımı ve grafikleriyle öne çıkan bu yapım, büyük bir finansal başarı yakaladı ve 50’den fazla ödül topladı. Bunun yanı sıra, oyun geçtiğimiz aylarda Epic Games Store’da da ücretsiz olmuştu.

Brothers – A Tale of Two Sons ve Quake, Amazon Prime Gaming Aralık 2022 listesinin en ünlü isimler olsa da, oyuncular, potansiyel olarak ilginç bağımsız oyun deneyimleri sunan listenin geri kalan oyunları da şans verilmeyecek türden değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.