Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Prey’den Bir Tane Daha Oynanış Fragmanı

Ekipmanların kullanımına ilişkin görüntülerin de bulunduğu oynanış fragmanı yayınlandı.

Prey’in tanıtımları son sürat devam ediyor. Kısa süre önce özel yeteneklerin anlatıldığı bir video yayınlanmıştı. Bu sefer de silahların, ekipmanların ve araç gerecin tanıtıldığı bir video yayınlandı. FPS türünde bilim-kurgu temalı oyunları sevenlerin, hem görsel açıdan hem de hikaye açısından hoşlanacağını düşündüğümüz Prey, CryEngine oyun motoru kullanılarak geliştiriliyor.

prey fragman

Arkane Studios tarafından geliştirilen ve Bethesda şemsiyesi altında yayıncılığı gerçekleştirilecek olan oyun, etkileyici görselleriyle şimdiden beğeni toplamayı başardı. Oyunun, hikaye ve oynanış konusunda da iddiaları bulunuyor.

Videoda gördüğümüz kadarıyla, çevrenizdeki teknolojik aletleri sonuna kadar kullanabileceksiniz. Gelişiminizin kaydını tutabileceğiniz elektronik bir arşiviniz olacak, çevresindeki enerji alanlarını etkileyerek yakın mesafede bütün nesneleri kendine doğru çeken tehlikeli bombalar ve her şeyi yapışkan bir maddeyle kaplayarak etkisiz hale getiren tüfekler kullanacaksınız. Şarjörlü alışılmış silahların dışında, farklı özelliklere sahip yeni ekipmanlar barındırması, alternatif oyun stilleri geliştirmekten hoşlanan oyuncuların beğenisini kazanacaktır diye düşünüyoruz.

5 Mayıs 2017’de piyasaya çıkacak olan Prey, Playstation 4, Xbox One ve Windows PC platformlarında oynanabilecek. Bethesda tarafından yayınlanmış olan fragmanı aşağıdaki ekrandan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.