Yeni Predator Filmi Prey, 2022 Yılında Vizyona Girecek

Ana seriden 300 yıl öncesinde geçen yeni bir Predator filmi olan Prey, gelecek yıl Hulu'da yayınlanacak.

Predator‘ı özlediniz mi? Muhtemelen asla ara vermeyecek film serileri var; Cadılar Bayramı, Marvel Sinematik Evreni ve Vin Diesel’in söylediklerine rağmen Hızlı ve Öfkeli bunlardan bazıları.

Görünüşere göre Predator film serisi de asla bitmeyecek. IndieWire’ın Twitter‘da bildirdiği gibi, gelecek yıl serinin yeni bir filmi çıkacak. Prey ismi ile çıkacak olan film, 10 Cloverfield Lane yönetmeni Dan Trachtenberg tarafından yönetilecek ve 2022’de belirsiz bir tarihte Hulu‘da yayınlanacak.

Predator Prey

Yeni Predator Filmi: Prey’in Hikayesi

IndieWire’ın filmin yalnızca Hulu’da yayınlanıp yayınlanmayacağını veya yalnızca hizmette yayınlanıp gelecek yıl sinemalarda gösterime girip girmeyeceği net değil.

Prey, serinin önceki filmlerine benzersiz bir bakış açısı getirecek şekilde ayarlandı. Bir Predator’u günümüze, 1980’lere, hatta gelecekte bir zamana götürmek yerine, Trachtenberg’in uzaylı düşmanına karşı mücadelesi 300 yıl önce gerçekleşecek. Daha spesifik olarak IndieWire’a göre, “Kabilesini son derece gelişmiş bir uzaylı avcıya karşı koruyan yetenekli bir Comanche Nation savaşçısı” etrafında odaklanacak.

İşin garibi, uzaylı düşmanlara karşı savaşmakla görevli Yerli bir karakterin etrafında dönen başka bir “Av” olacak. Belki de bu Human Head Studios tarafından geliştirilen 2006 video oyununun asla çıkmayacak olan devam oyununun sinema uyarlamasıdır kim bilir?

Prey’in gelecek yıl Hulu’da yayınlanmasını beklerken, ekim ayında ücretsiz bir PlayStation Plus oyunu olan Hunting Grounds‘a göz atın.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol