Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PowerWash Simulator VR Çıkış Yaptı

PowerWash Simulator VR sürümü, temel oyunun PC ve konsol sürümündeki tüm içeriği sunacak şekilde Meta Quest başlıkları için çıkış yaptı.

PowerWash Simulator VR, Meta Quest 2, 3 ve Pro başlıkları için çıkış yaptı. Geliştirici FuturLab, oyunu VR’a taşımak için nDreams ile işbirliği yaptı. Popüler temizlik oyununun VR sürümü, toplamda 40’tan fazla seviye içeren oyunun orijinal sürümündeki tüm içeriği eksiksiz olarak sanal başlıklara taşıdı. Müjdeyi de verelim; VR sürümünü de co-op olarak arkadaşlarınızla oynayabiliyorsunuz.

Nihayetinde bu bir VR oyunu olduğu için, sanal başlıklarınıza uyumlu olacak şekilde güncellenen oyuna birkaç yenilik de eklendi. Örneğin, oyuncular bir seviyede üstlenmeleri gereken mükemmel kıyafeti ve araç setini seçmek için PowerWash minibüsleriyle etkileşime girebilecek. Oyun aynı zamanda oyunculara aletlerin üzerindeki püskürtme uçlarını değiştirmek için kullanılabilecek yeni bir alet kemeri de sunacak.

PowerWash Simulator VR Fiyatı Ne Kadar?

PowerWash Simulator VR Çıkış Yaptı

Meta Store üzerinden satın alabileceğiniz oyun, 24,99 Dolar fiyat etiketiyle satışa sunuldu. Verandalardan, kaldırımlardan, araçlardan ve halka açık parklardan kiri temizlerken gerçek 360 derecelik bir deneyimle hayata geçirilen şirin Muckingham kasabasında eksiksiz bir temizlik deneyimi yaşayabileceğiniz oyunun VR sürümünde de Türkçe dil desteği mevcut.

PowerWash Simulator VR olmayan sürümü, 2023 sona ermeden önce piyasaya sürülmesi planlanan bir dizi işbirliği DLC paketi alacak. Buna Back to the Future serisini içeren bir DLC’nin yanı sıra bir Warhammer 40.000 DLC‘si de dahil. Back to the Future DLC’si ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. VR sürümünün tanıtım fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.