Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pony Island 2 Geliyor!

Inscryption'ın yaratıcısı, The Game Awards 2023'te Pony Island 2: Panda Circus olduğu ortaya çıkan bir sonraki projesini duyurdu.

Bu yılki The Game Awards etkinliğinde duyurulan oyunlardan birisi de, Inscryption’ın ünlü geliştiricisi Daniel Mullins’in bir sonraki projesi olan Pony Island 2: Panda Circus oldu. Etkinlikte, oyunda kahramanımızın kendisini bulacağı hapishaneden sorumlu tanrılar tarafından hazırlanan bir dizi farklı mücadelenin üstesinden gelmemiz gerektiğini ortaya koyan kaotik ama çok ilgi çekici bir fragman gösterildi.

Oyun yalnızca PC için 2024, 2025 veya 2026’da çıkacak. Yedi yıl önce piyasaya sürülen ve Steam’de yüzde 95 olumlu eleştiriler alan Pony Island oyununun devamı niteliğinde olan proje, yine ilginç mekanikleriyle aklımızı allak bullak edecek. Hem Pony Island hem de Inscryption ile kendisine büyük bir ün yapan bağımsız geliştirici Daniel Mullins‘in her projesi bir diğerinden daha iyi çıkış yaptı ve büyük beğeniler topladı. Bu sebeple, yeni proje için heyecanlıyız.

Pony Island 2 Neler Sunacak?

Pony Island 2 Geliyor!

Fragman, birinci şahıs bir dünyada dolaşacağınızı ve en hafif tabirle kötü görünen bir oyun içi atari kabiniyle etkileşime gireceğinizi gösteriyor. Bu, aynı zamanda birinci şahıs olarak oynanan ve masadan kalkıp etrafta dolaşabileceğiniz bir deste oluşturma kart oyunu olan Inscryption’ın yaklaşımına oldukça benziyor.

Fragman ayrıca seslendirme sanatçısı SungWon Cho‘nun (God of War: Ragnarok) oyunda büyük bir rol oynayacağını ve gerçekliği oyun dünyasıyla harmanlayan bazı tam hareketli video sahnelerinde yer aldığını da gösteriyor.

Fragmanın garipliği gibi çıkış tarihi de oldukça garip bir şekilde ekrana geliyor. Videonun sonunda belli belirsiz bir şekilde 2024, 2025 veya 2026 yıllarını görüyoruz. Bu sebeple, Pony Island 2‘nin hazır olunca çıkacağını söyleyebiliriz. Son olarak, oyunun resmi olarak Türkçe dil desteğiyle çıkacağını da belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.