Pokemon UNITE Mobil Sürümü Android ve iOS İçin Yayınlandı

Temmuz ayında Nintendo Switch için piyasaya sürülen Pokemon Unite, bugün itibarıyla Android ve iOS cihazlarda yayınlandı.

Serinin ilk MOBA oyunu olan Pokemon UNITE, temmuz ayında Nintendo Switch için piyasaya sürülmüştü. Kısa zamanda dokuz milyon indirilme sayısına ulaşan yapım, büyük bir beğeni toplamayı başardı. Bu hafta çıkacak oyunlar arasında Pokemon UNITE mobil sürümü de yer alıyordu. Heyecanlı bekleyiş sona erdi ve oyun bugün itibarıyla Android ve iOS cihazlarda yayınlandı.

5’e 5 oynanan takım tabanlı savaş oyunu, Google Play Store ve App Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek. Bununla birlikte oyunda uygulama içi satın alma özelliği olacak. TiMi Studio ve The Pokemon Company’ye göre Pokemon UNITE mobil sürümü için beş milyondan fazla kişi ön kayıt yaptırdı.

Pokemon UNITE Mobil Sürümü Ücretsiz Olarak Yayınlandı

pokemon unite mobil sürümü

Pokemon UNITE mobil versiyonuna ön kayıt yaptıran eğitmenlere, oyunda çeşitli öğeler satın almak için kullanılabilecek olan Aeos Biletleri, Pikachu için Unite lisansı ve Pikachu için Festival Stili adındaki özel Parlak Giysi verilecek. Ek olarak, oyunun çıkışını kutlamak amacıyla 31 Ekim Pazar Türkiye saati ile 18:59‘a kadar sürpriz hediyelerin dağıtılacağı bir etkinlik düzenlenecek.

Pokemon UNITE mobil sürümü, 22 Eylül’de yani bugün Google Play Store ve App Store mağazalarındaki yerini aldı. Android’de 547MB olan oyun, iOS’te ise 808,8MB‘lık bir alan kaplıyor. Dilerseniz Pokemon UNITE apk indirme bağlantısı için buraya tıklayabilirsiniz. Pokemon UNITE’in desteklediği diller arasında ne yazık ki Türkçe yer almıyor, ancak bu durum oyunun ülkemizdeki göreceği ilgiye göre değişebilir.

1993 yılında Ankara’da doğdu. Ege Üniversitesi Gazetecilik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Aynı yıl, Tamindir'de içerik editörlüğü yapmaya başladı. Burada geçirdiği 2 yılın ardından Webtekno’da 1 yıl yazarlık ve editörlük yaptı. Şimdi yoluna Turkmmo'da devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol