Pokemon Unite, 21 Temmuz’da Çıkıyor

Oyun ilk olarak Nintendo Switch'e geliyor.

Pokemon’un MOBA türündeki oyunu Pokemon Unite için lansman tarihi belli oldu. Nintendo Switch oyuncuları önümüzdeki hafta 21 Temmuz 2021’de savaş alanında birbirleriyle mücadele etmeye başlayabilecek.

Oynaması ücretsiz ve beşe beş şekinde oynanacak olan oyun ilk olarak Nintendo Switch’e gelecek. Mobil oyuncuların biraz daha beklemesi gerekecek nitekim Unite ekibi, çapraz oyun mobil cihaz sürümünün Eylül ayında çıkarmayı planlıyor.

Pokemon UNITE Resmi Olarak Duyuruldu 1

31 Ağustos’a kadar Switch sürümüne giriş yapmak, size ücretsiz bir karakter olan Zeraora’yı da kazandıracak. Elektrik tipi Pokemon oldukça hızlı ve Unite Move ile güçlü bir patlama göndererek etki alanının etrafında bir plazma bölgesi bırakarak büyük hasar verebilecek güçte.

Pokemon dünyasındaki canavarları bireysel olarak kontrol edip rakipleri alt etmeye çalışacağımız oyun için beklentiler çok büyük.

Savaş alanında da oynayabileceğiniz bir sürü Pokemon olduğu görülüyor. Sitedeki mevcut kadro, beklenen canavarlarla birlikte bazı beklenmedik ve nadir canavarları da içeriyor. Çapraz oynamanın da aktif olacağını varsayarsak eğer büyük bir optimizasyon sorunu olmazsa mükemmel bir oyun bizleri bekliyor diyebiliriz.

Pokemon Unite MOBAnin Kapali Betasi Yakinda Basliyor

Pokemon Unite, 21 Temmuz 2021’de Nintendo Switch’e ulaştığında nasıl bir etki yarattığını göreceğiz. Umarız mobil sürüm de söylenildiği gibi Eylül ayında oyuncularla buluşur.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol