Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon Legends: Arceus Ön Yüklemeye Açıldı

Pokemon Legends: Arceus'un ön yükleme boyutu yalnızca 6 GB.

Pokemon Legends: Arceus önümüzdeki hafta çıkacak. Geliştirici ekip oyunu ön yüklemeye açtı. Oyunu önceden indiren tüm hayranlar, ücretsiz olarak 30 Heavy Balls‘a sahip olacak. Bilgiler Serebii.net tarafından tespit edildi ve Twitter üzerinden oyunun hayranları ile paylaşıldı.

Pokemon Legends: Arceus, bölgelere göre kademeli olarak sunulacak. Oyuncular artık oyunu satın alabilir ve oyunun oynanabilir olacağı 28 Ocak’ta piyasaya sürülmeden önce indirebilirler. Oyun çıkış yapmadan önce eShop’tan oyunu indiren tüm oyuncular, 30 Heavy Balls için bir seri kodu alacak. İndirme boyutu 6 GB olacak, bu nedenle konsolunuzda yeterli alana sahip olduğunuzdan emin olun.

Pokemon Legends Arceus: Uçsuz Bucaksız Özgür Bir Alan

Pokemon Legends

Pokemon Legends: Arceus‘un ilk izlenimleri de gün yüzüne çıkmaya başladı. Bir eleştirmen oyun için, “Bu oyunun önceki oyunlardan tamamen farklı olduğunu söylemem gerek. Oynamaya başladığımda beni etkileyen ilk şey, uçsuz bucaksız bir alanda özgürce dolaşmanın canlandırıcı hissi oldu” dedi. Aynı rapor, oyuncunun yaratığı sakinleştirmek için yiyecekle vurmaya çalıştığını gören yepyeni Pokemon, Kleavor’a karşı bir patron savaşını da anlattı. Bu pokemon’u ”Bir Pokémon oyunu için şaşırtıcı derecede zor” olarak tanımlandı.

Game Watch, Arceus‘un yeni savaş sistemini “Bu oyunun aksiyonunu geleneksel Pokémon savaşlarıyla başarıyla birleştirmiş. [Bu] son derece başarılı ve özellikle Pokemon savaşlarının oyunun dünya görüşüne uyan ‘farklı bir amaç için bir araç’ olduğu gerçeğini takdir ediyorum” sözleriyle tanımladı. Bakalım oyuncularda aynı olumlu fikirleri paylaşacak mı?

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.