Pokemon GO

MMORPG
Takip Et
8.1

Çok iyi

7.4

Kullanıcı

Pokemon Go’nun Efsane Oyuncusu Ceza Aldı!

Pokemon Go'nun en iyi oyuncusunun hesabı askıya alındı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Dünyanın en çok oynanan oyunları arasında yer alan Pokemon Go bir zamanlar ülkemizde de sık sık gündeme geliyordu.

blank

Eğlenceli ve bir o kadar da rekabetçi bir oyun olan Pokemon Go bugün yeni bir detay ile gündemde kendine yer buldu. Tüm dünyada milyonlarca oyuncuya sahip olan başarılı oyun bu kez bir hileci ile gündeme geldi. Dünyanın en iyi Pokemon Go oyuncusu olarak bilinen Brandon Tan, oyunun kurallarını ve yönetmeliğini defalarca kez ihlal ederek olumsuz da olsa adından söz ettirdi.

Oyuncular tarafından dünyanın en iyi PoGo oyuncusu olarak nitelendirilen Brandon Tan yaptığı hileler nedeniyle bir yaptırımın hedefi oldu. Oyunun geliştiricisi olan Niantic Brandon Tan’ın yapmış olduğu hileler nedeniyle hesabını 30 gün askıya aldığını duyurdu.  2016 yılında bir video ile tanıtan oyuncu 6 farklı iPad üzerinden Pokemon Go oynarken görüntülenmişti. Ayrıca bu oyuncunun Pokemon Go’dan da önce Clash of Clans’in en iyi oyuncusu olduğunu belirtelim. Hatta hesabı için 10 bin dolar teklif bile almıştı.

Bakalım hileciyi 30 günlük süre durdurmaya yetecek mi bekleyip göreceğiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol