Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Pokemon GO Hile Rehberi – Fake GPS, Yürüme Hilesi ve Dahası

Sahte konum ve yürüme hilesi gibi birçok Pokemon GO hilesini bir araya getirdik. Ayrıca değerli ipuçlarını da derledik. Rahat yatağınızdan çıkmadan birçok Pokemon sahibi olabilirsiniz!

Pokemon GO hile rehberimiz ile oyunda artık rahat edeceksiniz. Başlangıçta Nintendo’nun mütevazi bir oyunu olan Pokemon, dünya çapında büyük bir markaya dönüştü. Türkiye’de bir zamanlar hepimizi ekrana kilitleyen Pokemon animesi, bugün yerini ülkemize de resmi giriş yapan Pokemon GO isimli oyuna bıraktı ve hepimizi bu mobil oyuna bağımlı hale getirdi.

Pokemon GO’nun 2016’daki lansmanını hepimiz hatırlıyoruz, değil mi? Ülkemize ancak 2022’de giriş yapan Pokemon GO hileleri de aranmaya başladı. Sonuçta, oyunda rakiplerimizin önüne geçmek için bazı küçük numaralar kullanma şansımız varsa neden yapmayalım ki? Bu içeriğimizde Pokemon GO yürüme hilesi gibi bazı küçük numaraları anlatacağız.

En İyi 10 Pokemon GO Hilesi – 2022

Pokemon GO Hile
Pokemon GO hileleri tam liste.
 • Pokemon GO Fake GPS Hilesi Kullanın
 • Pokemon GO Yürüme Hilesi Kullanın
 • Hava Durumu Kontrolü Yapın
 • AR Seçimini Kaldırın
 • İlk Pokemon Olarak Pickachu Seçin
 • Savunucunuzu Dikkatlice Seçin
 • Gizli İstatistiklere Dikkat Edin
 • Yumurta Değerlerine Dikkatli Bakın
 • Poke Ball Hileleri Kullanın
 • Pokemon Transfer Edin
 • Hareketlerinizi Planlayın

Pokemon GO Fake GPS Hilesi Kullanın

Pokemon GO Hile
TailorGO’nun kullanımını bir sonraki adımda anlattık.

Pokemon GO, dışarıda bir yürüyüşe çıkmanızı ve hatta Pokemon’u yakalamak istiyorsanız nehirler üzerinde bile yürüyüşe çıkmanızı gerektiren bir AR oyunu türü. Bir Pokemon herhangi bir yerde saklanıyor olabilir. Evinizin kapısının önünde, okulunuzun arka bahçesinde veya tüm gün işe gitmek için yürüdüğünüz o yolda. Kolayca Pokemon yakalamak için sahte konum hilesi kullanabilirsiniz.

Tabii bazen, giyinip o yürüyüşe çıkmak istemiyoruz. Bazı zamanlarda fake GPS hilesi kullanmak, yürümekten daha kolay. Pokemon GO konum hilesi ise tam burada devreye girecek. Oyunda konumunuzu taklit etmek için bazı harici yardımları kullanabilirsiniz. Bu sayede oyundaki eğitmen bir Dragonite yakalarken siz yatağınızda uzanıyor olabilirsiniz.

Pokemon GO oyuncuları sadece manuel olarak sahtekarlık yapamayacakları için kullanışlı bir araç oldukça gerekli. Pokemon GO hile rehberimizin bir sonraki adımında sizlere en iyi aracı ekledik.

Pokemon GO Yürüme Hilesi Kullanın

Pokemon GO Hile
TailorGO nasıl kullanılır sorusunu yanıtladık.

Yukarıda anlattığımız gibi Pokemon GO sahte konum hilesi sizi yürümekten kurtaracak. Şüphesiz, bunu yapmanın en iyi yolu, konumunuzu kolayca değiştirebilen TailorGo gibi bir uygulama kullanmak. Hem Android hem de iOS sistemin de bu uygulama mevcut. Sonuç olarak temelde fake GPS ile yürüme hilesi dediğimiz şey hemen hemen aynı.

TailorGo’yu buradan indirebilirsiniz. Daha fazla kaynak bulmak ve oyunda hızla seviye atlamak için dünyanın herhangi bir yerine konum değiştirebilirsiniz. Spesifik olarak konuşursak, fake GPS uygulaması ile konumunuzu istediğiniz yere ayarlayabilirsiniz! Bu hileyle yatağınızda yatarken, Pokemon GO’da sürüş, bisiklete binme veya yürüme hızıyla dolaşabilirsiniz.

 • TailorGo’yu yukarıdan bilgisayarınıza indirin, kurun ve başlatın. Get Started düğmesini tıklayın, ardından cihazınızı doğru şekilde bağlayın.
 • Pokemon GO sahte konum hilesi için  Teleport Mode seçin ve hedefi seçin.
 • Pokemon GO yürüme hilesi için, Two-Spot Mode ve Multi-Spot Mode‘yi seçin, ardından ilerlemek için bir rota planlayın.
 • Konumunuz anında değişecek veya hareket sorunsuz tamamlanacak.

Hava Durumu Kontrolü Yapın

Pokemon GO Hile
Hava durumuna dikkat edin.

Pokemon GO hile rehberimize devam ediyoruz. Ormanlık alanların yakınında vahşi bir Pokemon bulma olasılığının ne olduğunu biliyor musunuz? Aynı durum hava durumu için de geçerli. Hava durumuna bağlı olarak, daha fazla Pokemon türü görebilirsiniz. O gün hava durumuna en uygun Pokemon türlerini yakalamayı başarırsanız ve fazladan yıldız tozu elde edebilirsiniz.

Örneğin, rüzgarlı bir günde bir Chimecho’yu yakalamak size temel olarak 1000 yerine 1250 yıldız tozu verecek. Bu gibi durumları sakın göz ardı etmeyin. Pokemon GO hilesi olarak hava durumunu lehinize kullanın.

AR Seçimini Kaldırın

Pokemon GO Hile
AR seçeneğini her zaman kapatabilirsiniz.

AR’nin açık olduğu bir oyun oynamak kesinlikle eğlenceli. Telefonunuz aracılığıyla bir duvarın tepesi gibi rastgele yerlerde Pokemon’un ortaya çıktığını görmek, oyunu oynamaktan zevk almamızın yarısı ancak yolda yürürken ve telefonunuzun kamerasını yabancılara doğrulttuğunuzda, bunun bazı insanları rahatsız ettiği de bir gerçek.

Tam olarak bir Pokemon GO hilesi diyemesek de AR seçiminin kaldırılması, Pokemon’un ortada oturduğu görseli çimenli bir alana dönüştürecek. Onları yakalamak çok kolay olmayacak şekilde hareket edebilirler ancak en azından telefonunuzu oraya buraya hareket ettirmiyorsunuz ve kazara bir araba tarafından ezilme riskine de girmiyorsunuz.

İlk Pokemon Olarak Pikachu Seçin

Pokemon GO Hile
Pikachu’yu baştan seçebilirsiniz.

Pokemon GO’yu ilk kez oynuyorsanız ve daha başlamadan Pokemon GO hileleri arayacak kadar akıllıysanız, bu hile tam size göre. Başlangıç Pokemon’unuz için ekranda Pikachu görünene kadar diğer herkesi görmezden gelin. Pikachu’nun Nintendo ve Pokemon ile geçmişi, Pokémon ve oyuncu için doğal bir tercih olduğu çok açık.

Pikachu size çok fayda sağlayacak ve ilk Pokemon olarak alınabilmesi de oldukça güzel. Evet, sahte konum hilesi kadar önemli olmasa da, oyuna yeni başlayanların gözden kaçırmaması gereken bir detay bu.

Savunucunuzu Dikkatlice Seçin

Pokemon GO Hile
Spor salonuna güçlü bir Pokemon koyun.

Boş bir spor salonu bulduğunuzda, Pokemon’unuzu orada bırakarak spor salonunun savunucusu olabilirsiniz. İkinci en yüksek CP’ye sahip Pokemon’u seçin çünkü savaşçınızı kalıcı olarak orada bırakacaksınız.

Bu size Pokemon GO hilesi gibi gelmese de gözden kaçırılmaması gereken bir detay çünkü savaşçınız kalıcı olarak orada kalacak. Bu yüzden en güçlü olmasa da ikinci en güçlü CP’ye sahip Pokemon’u orada bırakın.

Gizli İstatistiklere Dikkat Edin

Pokemon GO Hile
Pokemon GO IV hesaplama uygulamaları da mevcut.

Pokemon yakaladığınız bir oyun oynuyorsunuz, yani hepsini yakalamanız gerek ancak bazılarıyla ayrılmanız gereken zamanlar da olacak. Bazı Pokemon’ların HP ve CP değerleri yüksek ancak IV’ü düşük. Bu IV numaraları, bir Pokemon’un ne kadar iyi gelişeceğini belirleyen çok önemli bir istatistik. Bu, en çok dikkat etmek istediğiniz gizli istatistik olacak.

İnternette bu amaçla kullanabileceğiniz belirli IV hesaplama uygulamaları bile mevcut ancak Pokemon GO, bot benzeri aktiviteye sahip uygulamaları yasakladığı için birini seçerken dikkatli olmalısınız. Biz bu yüzden oyunda yasaklanmanızı sağlayacak olan bu Pokemon GO hile sitelerini sizlerle burada paylaşmıyoruz. Siz birisini tercih edebilirsiniz.

Yumurta Değerlerine Dikkatli Bakın

Pokemon GO Hile
Pokemon GO yürüme hilesi kullanarak bolca yumurta elde edin.

PokeStop’tan bazı Pokemon yumurtaları satın aldığınızda, onlar için bir kuluçka makinesi satın almanız ve sonra etrafta dolaşmanız gerek. Yumurtadan çıkmadan önce bu yumurtalarla yürümeniz gereken kilometreler olacak. Yumurtadan çıkmadan önce 10 kilometre yürüyüş yapmanız gereken bir yumurta satın alırsanız, yüksek istatistiklere sahip bir Pokémon garanti edilecek.

Eğer 5 kilometre bir yürüyüş yaparsanız, size arkadaş gibi bir Cubone gibi bir Pokemon verilecek. Eğer 2 kilometre yürürseniz, size daha zayıf bir Pokemon verilecek. Tabii ikinci adımda paylaştığımız Pokemon GO yürüme hilesi ile yataktan çıkmadan istediğiniz Pokemon’u alabilirsiniz!

Poke Ball Hileleri Kullanın

Pokemon GO Hile
Poke Ball nasıl kullanılır sorusunu cevaplıyoruz.

Pokemon GO hileleri içeriğimize Poke Ball hilesi koymazsak olmazdı. Çoğu insan, bir Pokemon yakalamanın Poke Ball’u onlara atmak anlamına geldiği varsayımı altında ancak durum o kadar basit değil. Gerçek şu ki, yakalama sürecini lehinize çevirebilirsiniz.

Bunu yapmak için Poke Ball’ı falsolu olarak atmanız gerek. Pokemon’u yakalamanın yanı sıra, çabalarınız için bazı tecrübe puanı bonusları da alacaksınız. Tecrübe puanı, eğitmenlerin bir oyunda seviye atlaması için kullanışlı bir sistem. Yüksek TP ayrıca bir eğitmenin daha yüksek CP seviyelerine sahip Pokemon ile tanışma şansını da artıran bir etmen.

Falsolu Poke Ball atmak şaşırtıcı derecede basit. Poke Topunu atmadan önce, topa dokunup basılı tutun ve ardından onunla bir dönüş yapın. Topu saat yönünde veya saat yönünün tersine döndürülebilirsiniz. Nihai amaç, topu parlatıp sonra fırlatmak. Çabalarınız sonrasında top falsolu olarak gidecek.

Pokemon Transfer Edin

Pokemon GO Hile
Pokemon GO hileleri içeriğimize devam ediyoruz.

PokeStorage’ınızda bugüne kadar yakaladığınız tüm Pokemon’ları kontrol edebilirsiniz. Muhtemelen bir dövüşte asla kullanmayacağınız düşük istatistiklere sahip bazı Pokemonlar olduğunu fark ettiniz mi? Depolama alanınız sınırlı olduğu için onları tutmak iyi bir fikir değil. Eğer yüksek istatistiklere sahip bir Pokemon bulursanız, PokeStorage’ınız dolu olduğu için onu yakalayamayabilirsiniz.

Bu nedenle bazen düşük istatistiklere sahip Pokemon’ları transfer edin. Tek yapmanız gereken PokeStorage içindeki Pokemon’a tıklamak, önünüzdeki istatistikleri kontrol etmek ve ardından transfer düğmesine tıklamak. Pokemon’unuzu takas etmek için, kalan Pokémon’unuzun güçlenmesine yardımcı olmak için yararlı olabilecek 1 şeker alacaksınız.

Yine de Pokemon transfer hilesi kullanırken dikkatli olun, bu işlemi geri alamazsınız. Pokemon GO fake gps hilesi ile bol bol Pokemon kazanacağınız için bol bol da transfer yapacaksınız.

Hareketlerinizi Planlayın

Pokemon GO Hile
Pokemon GO’da hamlelere dikkat edin.

Ayın Pokemon’dan 2 veya 3 tane yakalayabilirsiniz. Uzun vadede oyun için faydalı olmayanlardan kurtulmak önemli. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Bu oyunda odaklanmanız gereken iki kriter olacak. İkinci adımda anlattığımız Pokemon GO sahte konum hilesi ile bol bol farklı Pokemon yakalamayı unutmayın!

CP (Savaş Gücü) veya hamlelerinize odaklanın. Yakalayacağınız Pokemon’un CP’si kaç? Biri daha iyi CP’ye sahip olsa bile, belki diğeri daha iyi hamlelere ve hareket gücüne sahip olacak. Mutlaka hareket istatistikleri görünen bir Pokemon tercih edilmeli çünkü CP puanları elde edilebilir ancak hamleler Pokemon’a özgü.

BONUS: Pokemon Haritası Kullanın

Pokemon GO Hile
Pokemon GO haritasını ihmal etmeyin.

Pokemon GO hileleri arasında en meşhur olanlarından birisi de tabii ki Pokemon Haritası. Eğer Pokemon’ları tek tek aramak istemiyorsanız ‘Pokemon Go Map‘ ile tüm Pokemon konumlarını görebilirsiniz.

Pokemon GO Hileleri İçeriğimizin Sonu

Çok daha az çaba harcayarak oyunun daha eğlenceli hale gelmesinin keyfini çıkarabileceğiniz en iyi 10 Pokemon GO hilesini sizlerle paylaştık. Öte yandan, bu oyunda da hile kullananların yasaklanabileceğini ve Pokemon GO hilelerini dikkatlice kullanmanız gerektiğini de bir kez daha hatırlatalım.

Pokemon GO sahte konum hilesi için kullanabileceğiniz en güvenilir araç konum değiştirici TailorGo. Son derece profesyonel bir fake gps hilesi olarak, TailorGo sizi dünyanın herhangi bir yerine götürebilir, böylece coğrafi faktörler tarafından kısıtlanmadan oyunun tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Hemen ikinci adımda anlattığımız gibi deneyin ve birkaç gün içinde yıldız bir oyuncu olun!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.