POCO M3 Android 11 Güncellemesi Aldı

Uygun fiyatlı akıllı telefon modelleri ile dikkat çeken POCO, akıllı telefonlarına Android 11 güncellemesi sunmaya devam ediyor.

Avrupa’da satılan en ucuz telefon olan POCO M3 Android 11 sürümüne yükseltildi.

Çin merkezli teknoloji şirketi olan Xiaomi’den bağımsız bir marka olan ancak yine de Xiaomi ile bağlarını sürdüren POCO’nun uygun fiyatlı modeli POCO M3 hakkında önemli bir gelişme yaşandı. Bilindiği üzere Xiaomi akıllı telefonlarını bir süredir Android 11 tabanlı MIUI 12.5 sürümüne güncellemeye başlamıştı. Xiaomi son olarak POCO M3 için güncelleme dağıtmaya başladı.

POCO M3 Android 11 Güncellemesi Alıyor

poco m3 android 11

İlk olarak Avrupalı POCO M3 kullanıcıları için dağıtılan güncelleme V12.5.2.0.RJFEUXM yapı numarası ile dağıtılıyor. Güncellemenin boyutuna baktığımızda ise yaklaşık 2.5 GB boyutunda olduğunu söyleyebiliriz. Güncellemenin yüklenmeden önce kullanıcıların cihazlarındaki verileri yedeklemesinde yarar var.

Xiaomi MIUI 12.5 Güncellemesi Alan Cihazların Sayısı Artıyor

Dünya’nın önde gelen teknoloji şirketlerinden birisi olan Xiaomi, Android 11 tabanlı MIUI 12.5 güncellemesini sunduğu akıllı telefonlarının sayısını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Xiaomi POCO M3 modelinin yanında bu hafta Redmi Note 7 ve Redmi 9 modellerine de Android 11 güncellemesi dağıtmaya başlamıştı. Xiaomi’nin ayrıca Redmi Note 9s ve Redmi Note 9 Pro modellerine de Android 11 tabanlı MIUI 12.5 güncellemesi sunması beklenirken, şimdilik bu güncelleme sunulmadı. Xiaomi’nin ilerleyen günlerde bu modeller için de Android 11 güncellemesini sunmaya başlaması bekleniyor.

Avatar of Burak KÖSE
Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol