Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PS Store İlkbahar İndirimi Başladı: Yüzde 75’e Varan Fırsatlar

PlayStation Store İlkbahar İndirimi başladı. Sınırlı bir süre için yüzlerce PS4 ve PS5 oyununun yanı sıra çok sayıda eklenti indirime girdi. İşte öne çıkan fırsatlar.

PlayStation mağazasındaki indirim furyasına bir yenisi daha eklendi. Sınırlı bir süre için çok sayıda PlayStation oyunu ve eklentisinde yüzde 75’e varan tasarruflar sunan PlayStation Store İlkbahar İndirimi, bugün itibarıyla başladı.

Bildiğiniz gibi yazın müjdecisi olan bahar ayları, hem PC hem de konsol tarafında önemli indirimlere sahne olur. Eğer oyun kitaplığınızı genişletmek istiyorsanız, bu dönemi iyi değerlendirmenizde yarar var. Daha önce Epic Games Bahar İndirimi’nde öne çıkan oyunları sizlerle paylaşmıştık. Şimdi sıra PlayStation’da.

Promosyona dahil olan oyunların ve eklentilerin hepsini burada listelememiz elbette mümkün değil, ancak önemli gördüğümüz indirimleri sizlerle paylaşmaktan büyük bir memnuniyet duyarız. PlayStation Store İlkbahar İndirimi için oluşturulan sayfada, birbirinden güzel PS4 ve PS5 oyunları bizleri karşılıyor.

İlkbahar İndirimi 14 Nisan’da Bitecek

playstation store ilkbahar indirimi
PlayStation Store İlkbahar İndirimi, yüzlerce oyun ve eklentide yüzde 75’e varan fırsatlar sunuyor.

Örneğin; basketbol tutkunları yüzde 72 indirim ile 148,12 TL’ye düşen NBA 2K22‘ye muhakkak göz atmak isteyeceklerdir. Son dönemde ortalığı kasıp kavuran Horizon Forbidden West’in ilk oyunu Horizon Zero Dawn fiyatı da 144,00 TL’den 72,00 TL’ye düştü. Bir diğer PlayStation hiti olan The Last of Us Remastered, yüzde 50 indirim ile 42,00 TL’ye geriledi.

Eğer Souls-like türü oyunları seviyorsanız, Bloodborne The Old Hunters‘taki yüzde 50 indirimden yararlanabilirsiniz. Hapishaneden kaçmaya çalışan iki mahkumdan birini kontrol edeceğiniz A Way Out, 134,00 TL yerine 33,50 TL’ye satılırken, Fransız Devrimi’nde geçen Assassin’s Creed Unity yüzde 70 indirim ile 85,20 TL’den listeleniyor. Kampanyadaki tüm oyunlara bu sayfadan göz atabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.