Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PlayStation Plus Kataloğuna Eklenecek Yeni Oyunlar Sızdırıldı

PlayStation Plus Extra & Deluxe katmanlarında yer alan Oyun Kataloğu, temmuz ayında heyecan verici eklemelere sahne olacak.

PS4 ve PS5 sahiplerinin yararlanabildikleri bir abonelik hizmeti olan PlayStation Plus, temmuz ayında oyun kataloğuna heyecan verici eklemeler yapmaya hazırlanıyor. Platformun temel katmanı olan Essential her ay üç bedava oyun sunarken, Extra ve Deluxe planında ise düzenli olarak taze tutulan büyük bir oyun kütüphanesi yer alıyor.

Temmuz ayının Essential oyunları arasında Borderlands 3, NHL 24 ve Among Us yer alıyordu. Sıra şimdi Extra & Deluxe üyelere sunulacak yeni yapımlarda. Sızıntıların efendisi billbil-kun sayesinde Sony’nin resmi açıklamasını beklemeden ayın seçkisini öğrenme şansı yakalıyoruz.

Dealabs‘teki yazısında duyurunun bugün içerisinde yapılacağını belirten oyun gurusu, Remnant II ve Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion‘ın temmuz ayında PS Plus Extra ve Deluxe üyelerine sunulacak oyunlar arasında yer aldığını söyledi. Tam liste şöyle:

 • Crisis Core: Final Fantasy VII Reunion
 • Remnant 2
 • Pathfinder: Wrath of the Righteous – Enhanced Edition
 • Mount & Blade II: Bannerlord
 • No More Heroes 3
 • Travis Strikes Again: No More Heroes Complete Edition

PS Plus kataloğuna eklenecek yeni oyunların tamamı 17 Temmuz 2024 tarihi itibarıyla erişilebilir olacak. Resmi açıklama yapıldığında sizleri tekrardan bilgilendireceğiz. O zamana kadar gözünüzü bizden ayırmayın!

PlayStation Plus Kataloğundaki En İyi Oyunlar

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.