Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Playstation 4’e Özel Spiderman Oyunu 2017’de Geliyor

Sadece Playstation 4 için geliştirilmekte olan Spiderman oyunu duyuruldu.

Marvel Digital Media başkanı Ryan Penagos, sadece Playstation 4 için geliştirilmekte olan Spiderman oyununun 2017 bitmeden piyasaya çıkacağını duyurdu. Oyun Insomniac Games tarafından geliştiriliyor ve ilk duyurusu E3 2016’da yapılmıştı. Oyunun tam ismi henüz açıklanmadı. Şimdilik Spider-man PS4 olarak biliniyor.

spiderman ps4

Yaptığı bir canlı yayında, Marvel dünyasının kahramanlarını konu alan oyunların geliştirilme süreçlerine değinen Penagos, Spider-man PS4 için de tarih verdi. Marvel’ın 2017 ufkunda yer alan sıradaki proje olarak bahsi geçen oyunun haricinde, Marvel Vs. Capcom: Infinite’in de PS4, Xbox One ve PC için piyasaya çıkacağından bahsedildi.

E3 2016’da duyurulmasından bu yana çıkış tarihine dair resmi bir duyuru gelmemişti. Insomniac Games, Marvel ya da Sony uzun süredir sessizliğini koruyordu. Daha önceki hiçbir Spiderman oyununda karşılaşmadığımız şekilde, incelikle düşünülmüş dövüş mekanikleri ve oyun görselleri yeni Spiderman oyununda bulunacak. New York semalarında suçla mücadele etmek için daha becerikli ve ustaca yöntemler kullanabileceksiniz. Gelişmeleri takip etmek için buraya tıklayarak oyunun resmi internet sitesine gidebilirsiniz. E3 2016’da duyurulan oyunun tanıtım videosunu da aşağıdaki ekrandan görüntüleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.