PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.1

Mükemmel

6.5

Kullanıcı


PlayerUnknown’s Battlegrounds’un Jet Skileri Doğrulandı!

Geçtiğimiz günlerde internete sızdırılan jet ski görüntüsü doğrulandı. BlueHole, oyuna dair bir jet ski görseli paylaştı.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un çöl haritası ile birlikte oyun içerisine yeni ögelerde eklenmeye devam ediyor. Oyunlar ilgili son gelişmeler hızla zirveye doğru yükselirken satış rakamları da artmaya devam ediyor.

Son günlerde PUBG cephesinden gelen bilgiler heyecan uyandırıyor ve adeta ilgi odağı haline geliyor. Oyun içerisine son olarak bir kamyonet ve R45 Revolver isimli tabancanın ekleneceği bilgisi verilmişti. Her gün yeni bir bilginin geldiği PUBG’den yaklaşık 3 saat önce de oyun içerisinde yer alacak jet skilerden birinin görseli paylaşıldı. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda bazı meraklı oyuncular, oyunun test sunucularından bazı görselleri sızdırabilmiş ve internette paylaşmıştı. Bugün oyundan gelen jet ski görseli de tahminleri boşa çıkarmadı ve internete sızan görseller doğrulanmış oldu.

Unutmadan tekrar hatırlatalım yeni çöl haritası ile birlikte oyun içerisine çift namlulu bir tabanca, kısa namlulu bir av tüfeği, bir kamyonet, R45 Revolver isimli tabanca ve son olarak da jet ski gelmiş oldu. Çöl haritasının ne zaman yayınlanacağı hala belli olmazken içeriklerinde ne zaman karşımıza çıkacağını bilmiyoruz. Oyunun 24 milyon satış rakamlarına ulaştığını da bir kez daha belirtelim. Oyunun geliştiricisi olan BlueHole, jet skinin ne zaman kullanılabilir olacağını henüz belirtmedi.

Oyun Xbox One platformuna çıkmadan önce, oyuna eklenen kozmetik paketlerden birincisi olan ‘Warrior Pack’ 10 Aralık’ta satışlara da açılacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>