PlayerUnknown’s Battlegrounds

MMOFPS
Takip Et
9.4

Mükemmel

6.7

Kullanıcı

PlayerUnknown’s Battlegrounds, Anti Hile Güncellemesi Aldı!

PlayerUnknown's Battlegrounds'un güncellemesi yayınlandı.

Battle Royale modu ile kısa sürede milyonlara ulaşan PlayerUnknown’s Battlegrounds, gelişmeye ve kitlesini artırmaya devam ediyor.

PUBG Corp bugün test sunucularında yeni bir yama yayınladı. Hatalara yönelik ve hile sistemine yönelik yeniliklerin yapıldığı yama da çok sayıda anti hile iyileştirmelerin de yapıldığı belirtildi. Güvenlik açısından anti hile güncellemelerini açıklamayan geliştirici ekip, oyundaki oynanış değişikliklerini ve hata düzeltmelerini oyuncularla paylaştı. Oyun içerisinde yer alan ping tabanlı eşleştirmeyi engelleyen sorun ve Sanhok haritası için planlanan sunucudaki optimizasyon sorunları tamamen düzeltildi.

Bunlara ek olarak, oyundaki araçlara geliştirilmiş arazi sürüş performansı getirildi. Oyuncular sürücü koltuklarındayken nişan alamıyordu. Bu sorunda gelen bu güncelleme ile çözüldü. Oyuna çok sayıda anti hile notu da eklendi. Ancak hilecilerle mücadele edebilmek için notlar paylaşılmadı. Daha adil bir oyun sistemi için ter döken PUBG Corp, içerik bakımından yetersiz kalsa da en çok oynanan ikinci Battle Royale oyunu olma özelliğine sahip. Gelen güncelleme şuan için test sunucularında yer alıyor. Güncelleme ne zaman test sunucularından çıkacak bilinmiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>