PlanetSide Arena

MMOFPS
Takip Et
9.3

Mükemmel

6.8

Kullanıcı

PlanetSide Arena Kapalı Beta Tarihi Duyuruldu

Planetside Arena ertelendi fakat yine de betada test edebileceğiz.

Bir süre önce Daybreak tarafından PlanetSide Arena duyurulmuştu ve oyun PlanetSide 2’nin battle royale sürümü gibi olacaktı. Yapımcı firma PlanetSide Arena’nın çıkış tarihini biraz ileri attı ve 26 Mart olarak duyurdu fakat yine de Erken Erişim öncesi deneme fırsatımız olacak. Bu sebeple de kapalı beta testleri yapılacak ve oyunu ön sipariş yoluyla satın alanlar 30 Ocak 2019 tarihinde deneyebilecek. Tabii ki aynı zamanda ücretsiz slotlar da olacak ve resmi site üzerinden kapalı beta için kayıt yaptırabileceksiniz.

Bu duyuru PlanetSide Arena’nın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılırken, kapalı betanın 30 Ocak Çarşamba günü başlayacağı bilgisine yer verildi. Aynı zamanda kapalı betayla birlikte Daybreak Games oyun için resmi forumları da açacak.

PlanetSide Arena forumlarında hem kullanıcılardan gelen geri bildirimler alınacak, hem de oyuncular yeni battle royale oyunu hakkında konuşabilecek. Açıkçası PlanetSide hep sevilen bir oyun oldu fakat battle royale hamlesinin ne kadar başarılı olacağını görmek için biraz zaman gerek. Üstelik piyasada bu kadar battle royale oyunu varken, PlanetSide Arena’nın işi hiç de kolay değil.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol