Planetside 3, Planetside 2’den Daha Büyük Olacak!

Planetside 3 serinin en büyük oyunu olacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Planetside serisi ile oyuncuların beğenisini kazanan Daybreak Games, son olarak 19 Eylül 2019’da Planetside Arena oyununu bilgisayar ve konsol oyuncularına sunmuştu. Son oyun ile beklentileri karşılayamayan geliştirici, Planetside 3’e dair bazı ipuçları verdi.

blank

Planetside 2’yi 2012 yılında oyunculara sunan Daybreak Games oyuncular tarafından epey beğenildi. Steam üzerinde oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen başarılı yapım, oynaması ücretsiz olarak oynanmaya devam ediyor. 3’ncü oyun ile geçtiğimiz ay gündeme gelen geliştirici ekip bugün yeni bilgiler paylaşmış.

PC Gamer’ın haberine göre Planetside 3’ün evreni Planetside 2’nin evreninden daha geniş bir alana sahip olacakmış. Habere göre Daybreak Games, Planetside 3’ün en büyük dosya boyutuna sahip olacağı oyun olarak doğrulanmış. Hatta üçüncü oyun ilk iki oyunu birbirleri ile bağlayacak olan bir basamak taşı olarak da değerlendiriliyormuş.

3’ncü oyunda ilk iki oyuna dair çeşitli izler ile de karşılaşacağız.  Bunlara ek olarak yeni oyunda yeni özellikler ve yeni oyun alanları da bulunacak. Oyuncular bu içerikleri diledikleri gibi test etme fırsatı da elde edecekler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol