Planet Zoo’nun Beta Tarihleri Belli Oldu!

Planet Zoo'yu satın alan oyuncular 24 Eylül'de betaya katılabilecekler.

Bilgisayar platformu için aylardır Steam üzerinde ön siparişlerde yer alan Planet Zoo’nun beta tarihi belli oldu. Bugün oyunun resmi web sitesi üzerinden ön sipariş beta tarihi 24 Eylül olarak duyuruldu.

Frontier Developments tarafından geliştirilen ve 5 Kasım’da lansmana çıkacak olan Planet Zoo simülasyon ve strateji oyunu severler tarafından bekleniyor. İki farklı sürüm olarak aylardır Steam üzerinde ön siparişlerde yer alan yapım bugün beta tarihini hayranları ile paylaştı. Standart sürümünü 180.37 TL olarak, Deluxe sürümünü ise 221.60 TL olarak satışlara sunan yapım 24 Eylül’de betaya çıkacak.

PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Planet Zoo’nun beta tarihi geliştirici ekip tarafından 24 Eylül – 8 Ekim olarak  duyurulmuş. Beta Deluxe sürümü satın alan oyuncular için geçerli olacak. Yani Deluxe sürümü ön sipariş eden oyuncular 24 Eylül – 8 Ekim tarihleri arasında betaya katılabileceklermiş.

Betada oyuncular oyun içerisinde yer alacak olan Kariyer modunu deneyimleyebilecek, kampanya senaryosunun tadını çıkarabilecekler. Beta içerisinde oyunculara açıklanmamış olan bazı hayvanlar da yer alacakmış.

Beta içerisinde günlük zorluklar ve başarımlar da yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol