Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy 2019’da PC’ye Geliyor

Sevilen görsel roman yıllar sonra PC ve konsollara geliyor.

TGS 2018 etkinliğinde Capcom tarafından Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy’nin PC’ye 2019 yılının ilk aylarında geleceği açıklandı. Bu duyuruyu kutlamak amacıyla Japonya menşeli firma aynı zamanda koleksiyon sürümünün ilk detaylarını açıkladı ve aşağıdan izleyebileceğiniz ilk fragmanı yayınladı.

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy’nn içinde Phoenix Wright: Ace Attorne, Phoenix Wright: Ace Attorney Justice For All ve Phoenix Wright: Ace Attorney Trials and Tribulations görsel romanlarından toplamda 14 farklı bölüm yer alacak. Görsel romanlarda – oyunlarda hem İngilizce, hem de Japonca seslendirme olacak fakat Türkçe dil desteği sunulmayacak.

Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy’de oyuncular çaylak avukat Phoenix Wright’ın rolüne bürünerek sıradışı davaları çözmeye çalışacaklar.

İlk Phoenix Wright: Ace Attorney oyunu 12 Ekim 2001 tarihinde Capcom tarafından geliştirilmişti ve dağıtımı yapılmıştı. Game Boy Advance ve Nintendo DS platformlarına çıkış yapan Phoenix Wright: Ace Attorney oyunları şimdi de PlayStation 4 ile Xbox One’ın yanı sıra PC platformuna da geliyor.

Yeni yayınlanan Phoenix Wright: Ace Attorney Trilogy videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz, iyi seyirler!

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol