Valorant

MMOFPS
Takip Et
9

Mükemmel

5.6

Kullanıcı

Phoenix Valorant’ın İlk Resmi Ajanı Oldu

Valorant'ın ilk resmi karakteri Phoenix duyuruldu.

Riot Games’in günlerdir adından söz ettirdiği fps oyunu Valorant yeni haberler ile gündeme gelmeye devam ediyor. Tüm dünya tarafından merakla beklenen yapımın ilk karakteri resmi olarak duyurulmuş.

Phoenix Valorant’ın İlk Resmi Ajanı Oldu 2

Geçtiğimiz hafta internete sızdırılan bilgiler doğrultusunda Valorant’ın 8 karakterinden söz etmiştik. Bugün gelen bilgiler ile de bu karakterler den bir tanesi resmi olarak Riot Games tarafından doğrulanmış. Ülkemizde dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki bilgisayar platformu oyuncuları tarafından merakla beklenen yapım 2020’nin en çok beklenen fps oyunu gibi görünüyor.

Bugün Altchar’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre Valorant’ın ilk resmi karakteri Phoenix olmuş. Geliştirici ekip resmi olarak yaptığı duyuru da Phoenix adında bir karakterin oyun içerisinde yer aldığını belirtmişler. Habere Valorant’ın resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan paylaşımda Phoenix karakteri oyuncular ile paylaşılmış.

Farklı yetenekleri ile oyun içerisindeki favori karakterlerden bir tanesi olacak olan Phoenix parmak şıklatması ile ateş topları atabilecek ve oyundaki bu özelliğe tek sahip karakter olacak. Bu arada Phoenix’i daha önce yayınlanan oyun görsellerinden hatırlıyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol