Pewdiepie’s Pixelings Başlangıç Rehberi

Pewdiepie's Pixelings isimli oyunda işinize yarayacak bazı taktikler öğreneceksiniz.

Pewdiepie’s Pixelings isimli oyunumuz hem Android hem de iOS cihazlarda oynanabiliyor. Oyun da bir çok güzel mekanik bulunuyor. Oyun biraz RPG oyunlara benziyor. Burada önemli olan 3 yıldız alarak bölümleri tamamlamak olacaktır. Bizlerde sizlere zaten bu konuda gereken bilgileri vereceğiz.

Pewdiepie’s Pixelings Başlangıç Rehberi isimli konumuzda aslında kısaca sizlere oyun içinde hızlı bir şekilde seviye atlamayı göstereceğiz. Bu sayede oyunda hızlı bir şekilde güçlenecek ve kolay bir şekilde ilerleyeceksiniz. Hazırsanız konumuza geçelim.

Pewdiepie's Pixelings baslangic rehberi 2

Pewdiepie’s Pixelings Başlangıç Rehberi

Ana menünüzden sağ üstte bir onay işareti göreceksiniz ve bu sizi görevlerinize götürecek ve burada daha fazla jeton, bux ve daha fazlasını kazanabileceksiniz. Bunları yapmayı ihmal etmeyin. Madeni paralar önemlidir, çünkü onları dükkandan yeni karakterler almak için kullanabilir ve ayrıca sıralama zamanı geldiğinde karakterlerini yükseltebilirsin – ilk sıralama karakter başına 1k’ye mal olacak, bu yüzden şu anda tasarruf etmek en iyisi olacaktır. Yani oyun başlarında. Elbette tüm bu görevler deneyim de sunacak, bu da güçlü olmanıza yardımcı olacak. Zorlu bir etapta mücadele ediyorsanız, eski aşamalara geri dönmeniz, her birinde üç yıldız almanız ve bazı görevleri tamamlamanız önerilir.

Görevler

Reklamları izleyerek veya diğer zorlukları tamamlayarak daha da fazla görevin kilidini açabilirsiniz. Gerçek şu ki, tamamladığınız her görev size daha güçlü olmak için oldukça büyük ve önemli bir itici güç verebilir, bu yüzden her birini yapmaya çalışın.

Alışveriş

Dükkana girdiğinizde muhtemelen buradaki her şeyin biraz pahalı olduğunu göreceksiniz. Benim tavsiyem, fazladan bux’unuz varsa daha fazla jeton satın almanız ve ardından bu jetonları daha fazla piksel satın almak için kullanmanızdır. Dükkanda henüz toplamadığınız pikseller varsa, onları kesinlikle burada, en az bir tanesini açmalı ve partinize eklemelisiniz. Aynı şekilde, bir karakteri dükkandan bir tane daha ile kolayca yükseltebilirseniz.

Seviye

Oyuncu seviyesine gelince, her aşamada üç yıldız almaya, deneyim görevlerini tamamlamaya ve sandıkları açmaya odaklanın. Elbette, onları sıralamak için yeterli kopyaya sahip olduğunuzda tek tek pikselleşmeleri sıralayabilirsiniz, ancak pikselleşmelerinizi uzun vadede kullanmayı düşünüyorsanız, tek tek pikselleşmeleri yiyecekle aynı seviyeye getirmek de önemlidir. Diyeceklerimiz bu kadar.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol