PES 2017 Android Ve İOS’a Ücretsiz Geldi

PES 2017'nin mobil cihazlar için özel olarak optimize edilmiş versiyonunu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz.

Konami denilince akla gelen ilk serilerden biri olan Pro Evolution Soccer, mobil cihazlara tamamen ücretsiz olarak gelen PES 2017 ile bir kez daha oyun severlerin beğenisine sunuldu. Android ve İOS işletim sistemine sahip cihazlarınızın uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirebileceğiniz PES 2017’nin mobil cihazlar için özel olarak optimize edilmiş versiyonu, gerçekçi futbol mücadelesini cebinizde taşımanızı sağlayacak.

Oyunun konsol versiyonlarında sahip olduğu özelliklerin en önemlilerini bünyesinde toplamaya başarırken, performans açısından da özel olarak optimize edilen mobil sürüm yüksek boyutlu bir dosyaya sahip. PES 2017’yi cebinizde taşımak istiyorsanız, oldukça büyük bir yer ayırmanız gerekiyor. Android kullanıcıları bu konuda biraz daha şanslılar diyebiliriz. İOS versiyonu 0,2 GB daha fazla yer işgal ediyor.

Google Play Store üzerinden indirebileceğiniz PES 2017 1.31 GB gelirken, İOS için App Store üzerinden indirebileceğiniz dosyaların boyutu ise 1.59 GB’ı buluyor. Oyunu Android için Lollipop 5.0 sürümüne ve sonrasına sahip olanlar çalıştırabiliyor. Apple kullanıcılarının ise İOS 9 ve üzeri işletim sistemi sürümlerine sahip olması gerekiyor.

Konsoldaki kontrol dinamiklerini ve oyun derinliğini mobil cihazlara uyarlamaya çalışan sürüm, gerçekçi PES heyecanını da beraberinde getirecek. Aşağıdaki bağlantıları kullanarak ilgili uygulama mağazasına gidebilirsiniz. Yayınlanan videoyu aşağıdaki ekranda izleyebilirsiniz.

Google Play Store

App Store

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol