Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PC’deki En İyi Tank Oyunları

Tank oyunu sevenler için en iyilerini listeledik.

Önüne çıkan her şeyi ezip geçebilen, savaş alanlarının en korkutucu araçlarından birisi olan tanklar aynı zamanda video oyunlarında da sık sık karşımıza çıkıyor. Peki ya doğrudan tanklara odaklanan yapımlar? Bu sefer meraklıları için PC platformundaki en iyi tank oyunlarını listeledik.

pcdeki en iyi tank oyunlari 1

War Thunder

Free to play tank oyunları arasında yer alan War Thunder taktik ve strateji meraklıları için bolca detay bulunduran bir yapım. Rakibi olan World of Tanks’ın aksine oyun herkese hitap etmiyor çünkü saatlerinizi yanlış bir tanka harcama şansınız var. Aynı zamanda oldukça kompleks bir zırh delme mekaniğine sahip. Bu yüzden tek bir atış yaparken dahi dikkatlice düşünmeye itiyor.

pcdeki en iyi tank oyunlari 2

World of Tanks

Yine bir free to play tank oyunu olan, türün öncülerinden World of Tanks hızlı ve aksiyon dolu bir oynanış sunuyor. Zaman zaman gerçekçi öğelerin de devreye girdiği yapım casual oyuncular için en iyi tank oyunları arasında yer alıyor. Oyunda 250’nin üzerinde zırhlı araç yer alırken, deneyebileceğiniz sınırsız varyasyon var.

pcdeki en iyi tank oyunlari 3

Armored Warfare

MMO, free to play ve tank anahtar kelimelerini başarıyla bir araya getiren Armored Warfare, rakibi olan World of Tanks’a nazaran daha modern bir yaklaşıma sahip. Oyunda tanklarda daha çok ekipman ve daha yeni tanklar yer alırken, PvE kısmı da bulunuyor ve arkadaşlarınızla birlik olarak yapay zeka düşmanlara karşı mücadele verebiliyorsunuz.

pcdeki en iyi tank oyunlari 4

ARMA 3

Arma 3’ün 170 mil boyunudaki sandbox açık dünyası oyuncuları bekliyor ve çeşitli zırhlı araçlarla tank savaşları sunuyor. Yakın çatışmaların yanı sıra güçlü araç mekanikleri de bulunan oyunda modern tank savaşlarına oldukça gerçekçi bir bakış açısı var. Doğrudan tanklara odaklanmasa da Arma 3 istediğinizi verecektir.

pcdeki en iyi tank oyunlari 5

Battlefield 4

Birçok tank oyununda kilit nokta dikkatlice pozisyon almak. Battlefield 4’te ise işler tam tersi. Oyunun tankları gerçekten hızlı ve helikopterleri yere düşürebiliyor, kaçan askerlerin altında ufak çaplı depremler yaratabiliyor ve binaları yerle bir ediyor. Her ne kadar gerçekçilikten epey uzak olsa da Battlefield 4’te tank kullanmak epey keyifli.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.