Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

PC’de Oynayabileceğiniz Spider-Man Benzeri Oyunlar

Marvel’s Spider-Man benzeri oyunları PC'de de oynayabilirsiniz.

PC oyuncuları çoğu zaman konsola özel çıkan oyunlara imrenerek bakıyor ve son dönemde bunlardan birisi de PlayStation 4 için çıkan Marvel’s Spider-Man oldu. New York sokaklarında Örümcek Adam ile oynamak herkesin ağzını sulandırırken, biz de benzer oyunlar arayan PC oyuncuları için bir liste hazırladık.

pcde oynayabileceginiz spider man benzeri oyunlar 1

Sunset Overdrive

Spider-Man oyunlarının en temel özelliklerinden birisi göklerde yüksek hızla süzülmektir. Sunset Overdrive benzer bir hissi başarıyla yaratırken, yapımcı Insomniac harika bir aksiyon harmanlamış. Bir FizzCo çalışanı olarak mutant dalgalarıyla yüzleştiğimiz bu hızlı aksiyon oyunu renkli grafikleriyle ve eğlenceli yapısıyla ağızda hoş bir tat bırakıyor.

pcde oynayabileceginiz spider man benzeri oyunlar 2

Batman: Arkham City

Eğer Spider-Man benzeri oyunlar arıyorsanız, mutlaka PC’deki Batman Arkham serisi oyunlarına göz atın. Üçleme Batman: Arkham Asylum ile başlarken, Arkham City ile de açık dünyaya geçti ve daha iyi hale geldi.

Karanlık ve suçla kaplı Arkham şehrini göz alıcı bir şekilde sunan Batman: Arkham City gelmiş geçmiş en iyi süper kahraman oyunları arasında yer alıyor.

pcde oynayabileceginiz spider man benzeri oyunlar 3

Prototype

Marvel’s Spider-Man’de yer alan gezinti ve binaların üstünde dolaşma mekanikleri Prototype oyununda da yer alıyor fakat bu sefer Peter Parker yerine Alex Mercer karakterini yönlendiriyoruz.

Spider-Man gibi New York şehrinde geçen Prototype artık eskimiş bir oyun olsa da hâlâ çok keyifli mekaniklere sahip ve koca bir şehir ayaklarınızın altına seriliyor. Diğer yandan Peter Parker gibi neşeli bir karakter yerine tam bir anti-kahraman olan Mercer bulunuyor.

pcde oynayabileceginiz spider man benzeri oyunlar 4

Just Cause 3

Just Cause farklı bir yapıda gibi gözükse de, Rico Rodriguez ile dev bir kurgusal adada gezmek, aksiyona girişmek ve yan görevler yapmak epey keyifli.

Renkli grafikleriyle ve açık dünyasıyla eğlenceli bir oynanış sunan Just Cause 3, belki çok dolu ve derin senaryolu bir oyun değil fakat sıkılmadan oynamak mümkün.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.