Pathologic 2 Bölümler Halinde Piyasaya Sürülecek!

Pathologic 2, 2019'un ortalarında yayınlanacak.

Ice-Pick Lodge tarafından geliştirilen Pathologic 2 ne zaman piyasaya çıkış yapacak bilinmiyor. Oyun bölümler halinde oyunculara sunulacak.

Zengin hikayeye sahip olarak karşımıza çıkacak olan Pathologic 2 hayatta kalma oyunu olarak tanımlanıyor. Tek oyunculu olarak oynanabilecek olan yapım İngilizce ve Rusça dil desteğine sahip olacak. Bu sabah PC Gamer’ın yapmış olduğu haberle gündeme gelen yapım bölümler halinde piyasaya sürülecekmiş. Yapılan habere göre oyun bölümler halinde oyuncuların karşısına çıkacak ve oyunun ilk bölümü 2019 yılının ortasında yayınlanacakmış.

Üç eşsiz perspektife sahip olarak anlatılacak olan oyunda öykü modunda bir yapı yer alacak. Hikaye eşliğinde ilerlenecek olan oyunda farklı bölümler yer alacakmış. Gizemlerle dolu bir atmosferde yer alacağımız oyunda olayları ve gizemleri çözmeye çalışacağız. Farklı karakterlere sahip olacak olan oyunda her bölümde farklı bir karakteri canlandıracağız. Her bölümde de farklı içerikler ile karşılaşacağız.

RYO unsurlarına da bünyesinde yer verecek olan Pathologic 2 Steam’de bilgisayar oyuncuları karşısına çıkacak. Oyunun net çıkış tarihi konusunda herhangi bir bilgi bilinmezken, oyunun farklı bölümler halinde yayınlanacağı ve ilk bölümünde 2019 yılı ortasında yayınlanacağı belirtiliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol