Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Paramanya’ya Tombala Geldi!

Paramanya yeni bir güncelleme aldı.

Türkiye’nin ilk mobil espor oyunu olarak adından söz ettiren Paramanya yine mobil oyuncularına yüzünü güldürecek adımlar atıyor.

Paramanya’ya Tombala Geldi 2

Şimdiye kadar ki en kapsamlı güncellemesini alan Paramanya yılbaşı eğlencesini oyunculara sunuyor. Güncelleme ile oyunculara Kızak Haritası, yeni Arena sistemi ve Tombala görev sistemi oyunculara sunuluyor. Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu olan Paramanya aldığı bu güncelleme ile hem içeriğini hem de oynayış tarzını baştan aşağı değiştiriyor.

Oyuna güncelleme ile gelen Kızak haritası neşeli bir kış ortamını karşımıza çıkaracak. Oyuncular bu haritada rakiplerini kızakla sürükleyebilecek ve ekstra elmaslar kazanabilecekler. Oyuna gelen Tombala sistemi ile günlük ve haftalık görevler karşımıza çıkacak. Bu görevleri tamamlayan oyuncular elmas, altın, yıldız puanı, yonca ve daha pek çok ödülün sahibi olacaklar. Arena sistemi ile oyuncular yıldız puanı toplayacabilecek, en güzel karakterleri ve aksesuarları kazanabilecekler. Buna ek olarak oyuncular artık Whatsapp üzerinden arkadaşlarına davet yollayabilecekler.

Kayıt sistemi ile birlikte oyuncular artık Paramanya oyunlarını kaydederek sosyal medyada paylaşabilecekler. Oyuna gelen yeni içerikler ile daha zengin bir yapı yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.