Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Paragon’un Yeni Kahramanı Morigesh Tanıtıldı

Paragon'a gelecek olan yeni kahraman Morigesh, etnik ve şaman tarzı esintiler taşıyor.

Epic Games, türüne az rastlanır bir geliştirme yöntemi ve tanıtım kampanyası benimsedikleri MOBA tarzı oyunları Paragon için yeni kahramanları Morigesh‘i duyurdu. Morigesh, etnik görünümü, şamanik tarzı ve savaş yöntemiyle gerçekten karizmatik bir karakter olmuş. Yeni kahraman 4 Nisan’da ücretsiz olarak oyuna eklenecek.

paragon morigesh

Her üç haftada bir Paragon’a yeni kahraman ekleyeceklerinin sözünü veren geliştirici ekip, bu sözü tutma konusunda oldukça kararlı. Şimdilik oyuna eklenecek son kahraman olan Morigesh’in özellikleri aşağıdaki gibi;

Mark / Sağ Tık – R1 : Morigesh işaretlediği düşmana göre elindeki voodoo bebeğini şekillendirir ve düşmana hasar verir. Mark’ın etkisi, yeni bir düşman işaretlenene ya da işaretli düşman öldürülene dek devam eder.

Hive / Q – Kare : Morigesh, hedeflediği alana bir böcek sürüsü gönderir. Bu sürü alan hasarı meydana getirir ve düşmanları yavaşlatır.

Swarm / E – Yuvarlak : Morigesh’in bedeni bir böcek sürüsüne dönüşür ve düşmanlarının arasında hızlıca hareket etmesine imkan verir. Böylece hem kendi canını doldurur hem de rakiplerine zarar verir.

Curse / R – Üçgen : Mark ile işaretlediği son rakibinin peşinden Morigesh’in kendisi gibi görünen bir böcek sürüsü yollar ve hasar verir.

Morigesh için yayınlanan tanıtım fragmanını aşağıdaki ekranda izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.