Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Paper.io 2 Başlangıç Rehberi

Paper.io 2 isimli oyunda işinize yarayacak bazı bilgiler öğreneceksiniz.

Paper.io 2, boş bir zamanımız olduğunda elimizden bırakamadığımız bir başka harika oyundur. Kendi renklerinizle bir haritayı renklendirecek ve diğerlerine karşı yarışacaksınız ve eğer kazanmak istiyorsanız bazı bilgilere sahip olmanız gerekiyor Paper.io 2’de kazanmak için bilmeniz gereken her şey için okumaya devam edin.

Paper.io 2 Başlangıç Rehberi isimli konumuzda, oyunda işinize yarayacak bazı taktikler ve bilgiler öğreneceksiniz. Bu sayede oyunda ne yapmanız gerektiğini bilecek ve ona göre davranacaksınız. Hazırsanız konumuza geçebiliriz.

Paper.io 2 baslangic rehberi 2

Paper.io 2 Başlangıç Rehberi

Paper.io 2’nin temel önermesi, haritanın büyük bir bölümünü kendiniz için işaretlemek istemenizdir ve sonra harita sizin olur. Büyük puanlar kazanmak ve diğer oyuncuları yenmek istiyorsanız, bölgenizi belirlemeniz yeterlidir. Sahip olduğunuz harita parçası ne kadar büyükse, o kadar fazla puanınız olur ve kazanma olasılığınız o kadar artar. Bu aynı zamanda, elbette geniş renkli alanlarla gösterilen düşman bölgelerini alarak bol miktarda kar elde edebileceğiniz anlamına gelir.

Yine de renkli bölgenizi terk ettiğinizde savunmasızsınız. İçerideyken iyisin ama ayrılır ayrılmaz savunmanız yok olur. Temel olarak, eğer bir düşman, renginizin dışında bıraktığınız izinizden geçerse öldünüz demektir. Bu nedenle, sadece renginizden ayrılmak ve tüm haritayı daire içine almaya çalışmak, cazip olmasına rağmen çok kötü bir fikirdir.

Aslında, renkli bölgenizden ayrılmak elbette risklidir, özellikle de kendiniz için tehlike oluşturabileceğiniz için. Kendi renginin dışında kendi izini sürersen, ölürsün. Evet, kendinizi düşmanlar kadar kolay öldürebilirsiniz.

Düşmanlarınıza karşı büyük puanlar ve zaferler dışında, Paper.io 2’de üzerinde çalışabileceğiniz başka bir şey de oyuncu karakteriniz için bir görünüm koleksiyonudur. Görünümler oyunun nasıl oynandığını hiç değiştirmiyor, ancak varsayılan düşmanlarınıza kıyasla heybetli görüneceksiniz. Görünümlerinizi gözden geçirerek, her birinin kilidini açmak için hangi gereksinimleri karşılamanız gerektiğini kontrol edebilirsiniz. Bu, Paper.io 2 oynarken üzerinde çalışmak için harika bir hedef olacaktır.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.