Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Yıla Damga Vurması Beklenen Oyunlardan Pacific Drive Çıktı

Birinci şahıs bakış açısından zorlu bir araba kullanma ve hayatta kalma deneyimi sunan Pacific Drive, resmi çıkışını gerçekleştirdi. Oyunun Epic Games Store'daki fiyatı Steam'e kıyasla son derece uygun.

2024’ün en merak edilen oyunları arasında ilk sıralarda yer alan Pacific Drive, nihayet çıkış yaptı. Lansmana özel kısa süreliğine geçerli özel bir indirimle oyunculara sunulan yapım, Epic Games Store‘da 386 TL‘ye satılıyor. Normal fiyat 429 TL, ancak 29 Şubat’a kadar promosyonlu fiyattan kütüphaneye ekleyebilirsiniz. Geçtiğimiz yılın sonunda dolar kuruna geçiş yapan Steam‘de ise çok daha yüksek bir rakam bizleri karşılıyor.

Ironwood Studios tarafından geliştirilen aksiyon-macera oyunu, Valve’ın platformunda 15 dolar (465 TL). Burada da aynı tarihe kadar geçerli yüzde 10 oranında bir indirim söz konusu. Fakat yine de Epic Games’e kıyasla daha pahalı. Pacific Drive’ı Steam üzerinden almak isterseniz, 13,49 dolar (418 TL) ödemeniz gerekiyor, ancak kur o kadar değişken ki saniyeler içerisinde bile cebinizden daha fazla para çıkabilir.

Pacific Drive Epic Games’te Steam’e Göre Daha Ucuz

Peki, daha çıkmadan çok konuşulan Pacific Drive nasıl bir oyun? Bu deneme tabanlı araba kullanma ve hayatta kalma macerasında tek kurtuluş yolununuz olan arabanıza biniyor ve doğaüstü tehlikelerle yüzleşiyorsunuz. Kaynakları topluyor, tek arkadaşınız olan aracınızı dolduruyor ve hayatta kalmak için arkanıza bakmadan direksiyon sallıyorsunuz.

pacific drive epic games store

Topladığınız kaynaklarla craft yaparak yeni ekipmanlar üretebilirsiniz. Ayrıca farklı modifikasyonlar ve araba parçaları deneyerek tehlikeli ortamlarda yolculuk yaparken tarzını yansıtabilirsiniz. Aracınız yol boyunca çeşitli zorluklarla karşılaşacak. Benzin deponuzu dolu tutmalı, bölgeden yayılan radyasyondan korunabilmek için arabanı sağlamlaştırmalısınız.

Zaman zaman acil tamirler yapmanız, toplayabileceğiniz her yerden malzeme toplamanız ve ‘tekerlekli kalenizi’ gölgelerde saklanan hayati tehlikelere karşı koyabilmesi için geliştirmeniz gerekecek. Kısacası Pacific Drive, sınırlarınızı sonuna kadar zorlayacak bir deneyim sunuyor. Bu arada oyunu Epic Games Store‘dan 386 TL’ye alırsanız, harcadığınızın yüzde 5’ini geri kazanacaksınız. Daha fazlası için aşağıdaki fragmanı izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.