Oyun Oynarken İçilebilecek 5 Meşrubat

Dikkat Mideniz Bulanabilir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...
Oyun Oynarken İçilebilecek 5 Meşrubat

Bu makalemizde mide bulantısı gibi problemleriniz olabileceği için lütfen dikkatli ve temkinli olunuz!

1) Türk Çayı

Evet arkadaşlar Anadolu’nun bağrından kopup gelmiş sevgili çayımız daha sakin ve mazlum oyunlarda yudumlanabilecek güzel bir meşrubattır. Tutup da LoL oynarken içmeye kalkmayın yanarsınız.

2) Kola

Aslında her şeyin yanında alıp yudumladığımız bir meşrubat olan bu içeceğimiz, ağır gaz ve geğirik yapacağı için yanında arkadaşlarınız varken tercih etmeyin derim.

3) Taze Sıkılmış Portakal Suyu

Aman aman aman tüm C vitaminlerini içerisin de barındırır da posası dişinizin arasına kaçtığı zaman olar olur! Onu tırnağınızla çıkarmaya çalışırken dişinizde ne var ne yok bütün pislikler tırnağınızın arasına doluşuverir. 

4) Nescafe

Da das da da das! Ürün içi yerleştirme mi yaptık ne dersiniz? Anneeeeem o üstünden sıcak sıcak dumanları çıkar aman da aman ne de güzeldir tadı öyle. Derken birden bakarsınız soğumuş tadı yamışmış bir içeceğe dönüşmüş. Oyun oynarken var mıdır bir içeceği sıcak içelim? Ay nasıl iğrenç bir tadı vardır onun hıyyyy!

5) Türk Kahvesi

Eğer evdeki küçük kardeşinizden ya da evde kalmış ablanızdan bir türk kahvesi yapmasını istediyseniz çok işiniz var! Suyu doldurup içine de azıcık kahveyi koymaz mı bide! Şekeri de az olmuştur. Bir de işin yoksa oyunun en keyifli yerinde o iğrenç kahvemsi şeyle mideni bulandır. O an kim yaptıysa ona şu hareketi yapmak makbuldür!

5 Yorum

 1. Çay varken gerisi hikaye…

  Yanıtla
 2. Çay bir içecek değil zorunluluktur ^^

  Yanıtla
 3. Tercihimiz çay ve koladan yana oyun farketmez 🙂

  Yanıtla
 4. +1

  Yanıtla
 5. +2

  Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol