Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Oyun Girişimi Programı Game Booster’ın 3. Dönem Başvuruları Açıldı

Game Factory ve Google for Startups partnerliğinde gerçekleştirilen oyun girişimi hızlandırma ve destek programı Game Booster'ın 3. dönem başvuruları açıldı. Program hakkında bilmeniz gerekenleri haberimizden öğrenebilirsiniz.

Oyun sektöründe kariyer yapmak ve hayallerindeki projeyi tüm dünyaya sunmak isteyenler için harika bir fırsat olan Game Booster‘ın, 3. dönem başvuruları açıldı. Game Factory ve Google for Startups partnerliğinde gerçekleştirilen oyun girişimi hızlandırma ve destek programı, seçilen katılımcılara hem teknik hem de sosyal yönden beceriler kazandırmayı amaçlıyor.

Türkiye’nin özenle seçilmiş, yüksek potansiyelli ve gelecek vaat eden erken aşama oyun takımlarının projelerini hızlandırmak ve başarıya ulaştırmak için hayata geçirilen Game Booster, başlangıçtan demo day ve mezuniyete kadar toplam 6 ay sürüyor. Programa girmeye hak kazanan kişileri, uzman mentor desteği, çevrimiçi ve çevrimdışı etkinlikler, online eğitimler ve daha birçok fırsat bekliyor.

Game Booster 3. Dönem Başvuruları Açıldı

game booster 3. dönem başvuruları

Game Booster’ın eğitim periyodu, ‘Yaratma’, ‘Büyümek’ , ‘Kazanmak’ ve ‘Liderlik’ dikeylerine bölündü. Teknik, görsel, oyun tasarımı ve ticari eğitimlere ek olarak Google’ın ürün kredileri ve mobil oyun endüstrisi için sunduğu Google Ads, Firebase, Google Cloud, Play Store, AdMob, Looker, Open Match, Play Games Services gibi ürün ve hizmetleri de Google çalışanları ve endüstri uzmanları tarafından kapsamlı bir şekilde katılımcılara anlatılacak.

Programı tamamlayan bütün ekipler, yatırımcı ve yayıncılar ile bir araya gelme hakkı elde edecekler. Game Booster 3. dönem başvuruları için bu adresi ziyaret edebilirsiniz. İstenen bilgileri girerek formu doldurduktan sonra başvurunuz başarıyla tamamlanacaktır. Programa kabul edilmeniz halinde e-posta yoluyla bilgilendirileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.