Overwatch

MMOFPS
Takip Et
8.3

Çok iyi

6.5

Kullanıcı

Overwatch 2019 Yaz Oyunları Başladı!

Overwatch'un Yaz Oyunları yapılan duyuru ile başladı.

Popüler dünyanın en çok oynanan oyunlarından birisi olan Overwatch yine oyuncuların yüzünü güldürmeye hazırlanıyor. Çeşitli etkinlikler ile sık sık benzersiz deneyimler yaşatan yapım bugün yaptığı duyuru da 2019 Yaz Oyunlarının başladığı oyuncular ile paylaştı.

Oyunculara bu yıl Weekly Challenges yani Haftalık Görevler adı verilen etkinlik ile oyunların startını veren Blizzard oyunculara yeni ödüllere ek olarak geçmiş etkinliklerde yer alan favori kozmetik ve eşyaları kazanabileceklerini de belirtmişti. Yani oyuncular kaçırdıkları etkinlik eşyalarını kazanabilecekler.

5 Ağustos’a kadar sürecek olan Overwatch 2019 Yaz Oyunları ile oyunculara hem rekabetçi hem de eğlenceli bir atmosfer sunulacak.

Yeni etkinlik olan Weekly Challenges yani Haftalık Görevler ile bizleri neler bekliyor?

  • Oyuncular her hafta kısıtlı süreli hediyeler kazanma fırsatı elde edecekler.
  • Quick Play, Competitive Play ya da Arcade modlarında 9 galibiyet alan oyunculara kısıtlı süreli spreyler, oyuncu ikonları ve epik skinler sunulacak.
  • Belirtilen haftanın etkinliği bittikten sonra kazanılan hediyeler gidecek ve yeni hafta ile yeni ödüller karşımıza çıkacak.

Yeni Kozmetik Eşyalar

  • Etkinlikte 4 yeni Legendary skin ve 3 yeni Epik skin yer alacak.
  • Yeni kozmetiklerden söz edecek olursak 1 highlight intro, 2 emote, 3 victory pose, 9 yeni oyuncu ikonu ve 2 adette yeni sprey yer alıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol