Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Overwatch 2 Beta Başladı; Nasıl Giriş Yapılır?

Overwatch 2 beta testi bugün daha sonra başlayacak, seçilen oyuncular yakında davet alacak. Peki beta sürümü oynamak için neler yapmak gerek? Hepsini açıkladık.

Bir aydan biraz daha uzun bir süre önce Blizzard Entertainment, Overwatch 2 Beta testinin 26 Nisan’da başlayacağını duyurduğunda, oyuncular fazlasıyla heyecanlandı. Blizzard, devam oyununun yapısı hakkında bizi uzun süre bilgisiz bıraktı ancak nihayet bazı şanslı oyuncular bugün oyunu deneyebilecek.

Overwatch 2 Beta bugün TSİ 21.00 civarında başlayacak. Bu sayfaya daha önce kaydolmuş seçilmiş oyuncular, beta testine katılmak için davetiyeler almaya başlayacak. E-posta gelen kutunuzda böyle bir mesaj görmezseniz, endişelenmeyin. Twitch Drop sayesinde sizde betaya katılabilirsiniz! İşte beta katılım detayları:

Overwatch 2 Beta Süreci Nasıl İşleyecek?

Overwatch 2 Beta
Overwatch 2’nin beta süreci 17 Mayıs’a kadar sürecek.
 • İlk Overwatch’ı kurmuş olmanız gerek. Elinizde yoksa, özellikle test için sunulan deneme sürümünü indirebileceksiniz.
 • Bu tarih değişebilir ancak testler 17 Mayıs’a kadar sürecek.
 • Beta sırasında yapılan herhangi bir ilerleme, yayınlandığında asıl oyuna aktarılmayacak.
 • Bunun oyunun hala gelişmekte olduğu gerçeğini hatırlatalım. Aynı nedenle, ilk oyundaki bazı karakterleri ve modları (şimdilik) test sürecinde görmeyeceğiz.
 • Oyunun sadece İngilizce versiyonu test için mevcut olacak.
 • Bu beta testleri birden fazla ülkede ancak yalnızca Windows PC’lerde gerçekleştirilecek. Mac, PlayStation, Xbox ve Switch sahipleri daha ileri testler için beklemeli. Blizzard onlar için de beta düzenlemeyi planlıyor ancak ne zaman olduğunu belirtmedi.
 • Neyse ki bugün zaten Overwatch 2 Beta oynayacak olanlar oyunu yayınlayabilecek, bu sayede ilgilenen herkes oyun hakkında fikir oluşturma fırsatı bulacak.

Overwatch 2 Beta Sürecine Katılma: Twitch Drop

Overwatch 2 Beta
Twitch Drop sistemi ile siz de betaya giriş hakkı kazanabilirsiniz.

Ayrıca, seçilen Twitch kullanıcılarının yayınlarını doğru zamanda izlemek için (Drop Yayın Zamanları) Overwatch 2’nin beta testlerine (Twitch Drops aracılığıyla) davetiye alabilirsiniz. Bu özel yayınlar yarın TSİ 21.00’da başlayacak ve TSİ 04.00’da sona erecek.

Daveti almak için Battle.net hesabınızı önceden Twitch profilinize bağlamanız gerek. İlk Overwatch’a sahip olmadığınız için şanslıysanız (ki daha önce de belirttiğim gibi, testlere katılmak için gerekli) özel bir deneme sürümünü indirebileceksiniz. Ayrıntılı talimatları burada bulabilirsiniz.

Overwatch 2 Beta sistem gereksinimlerine ise bu içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.