OPPO Ace 2 EVA’nın Tasarımı Sızdırıldı

OPPO Ace 2 EVA tasarımı detaylandı

Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO Ace 2 EVA modelinin tasarımı ortaya çıktı.

Kısa bir süre önce OPPO Ace 2 modelini satışa sunan OPPO’nun üzerinde çalıştığı yeni akıllı telefonu OPPO Ace 2 EVA sızdırıldı. Etkiletici özelliklere sahip olacağı iddia edilen OPPO Ace 2 EVA modelinin sınırlı sayıda üretilecek özel bir sürüm olacağı belirtildi.

Çin sosyal medya platformu Weibo üzerinden açıklama yapan OPPO Başkan Yardımcısı Shen Yiren,  yaptığı açıklama ile EVA’yı resmen tanıtmış olsa da tasarımı ve detayları paylaşılmamıştı. Ortaya çıkan yeni görseller OPPO Ace 2 EVA’nın nasıl görüneceği ortaya çıkartıyor.

OPPO ACE 2 EVA modelinin özellikleri henüz bilinmiyor. OPPO Ace 2 modeli ile benzer özelliklere sahip olacak olan OPPO Ace 2 EVA modekinin özelliklerinin ilerleyen günlerde açıklanması bekleniyor.

OPPO Ace 2 Özellikleri

6.5 inç büyüklüğünde 1080 x 2400 piksel çözünürlük sunan 20 : 9 oranında AMOLED ekran ile birlikte geleceği görülüyor. Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 865 işlemcisinden alacak olan model, 8 GB RAM / 128 GB depolama alanına ek olarak 12 GB RAM / 256 GB depolama alanı seçeneklerine sahip olacak.

Arkasında 48 megapiksel çözünürlüğünde ana kameraya ek olarak 8 megapiksel + 2 megapiksel + 2 megapiksel çözünürlüğünde kameralardan oluşan dörtlü kamera kurulumuna sahip olacak olan modelin ön yüzünde ise 16 megapiksel çözünürlüğünde bir kamera yer alacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol