OPPO A12’nin Redner Görselleri Ortaya Çıktı

OPPO'nu uygun fiyatlı olması beklenen yeni akıllı telefonu OPPO A12 tasarımı ortaya çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

OPPO’nun ülkemizde de satışa sunulması beklenen ve bazı özellikleri ortaya çıkan OPPO A12 modelinin render görüntüleri de ortaya çıktı. 

blank

Ülkemizde de faaliyet göstermeye başlayan ve izlediği doğru politika ile ülkemizde kısa sürede benimsenen OPPO yeni akıllı telefon modelleri üzerinde çalışmalarını sürdürüyor. OPPO’nun bir süredir geliştirdiği modellerin başında gelen ve kısa bir süre önce bazı özellikleri ortaya çıkan OPPO A12 modelinin render görüntüleri de ortaya çıktı. 

OPPO’nun klasik denilebilecek tasarımı ile birlikte gelen modelin, bir giriş seviyesi modeline göre nispeten ince çerçevelere sahip olduğu görülüyor. Arkasında çift arka kamerasının bulunduğu modelin önünde ise su damlası çentik yer alıyor. 

OPPO A12 Özellikleri

OPPO’nun giriş seviyesi akıllı telefon modeli olacak olan OPPO A12 modelinin 6.22 inç büyüklüğünde HD+ çözünürlük sunan su damlası çentiğe sahip LCD ekran ile birlikte geleceğini görüyoruz. MediaTek Helio P35 işlemcisinden güç alacak olan model kutusundan Android 10 işletim sistemi yerine Android 9 işletim sistemine sahip ColorOS 6.1.2 arayüzü ile birlikte gelecek. 

Arkasında 13 megapiksel çözünürlüğündeki ana kamerasına ek olarak 2 megapiksel çözünürlüğünde bir kameraya sahip olacak olan modelin ön kamerası ise 5 megapiksel çözünürlüğünde olacak. OPPO A12 modeli ayrıca 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanı seçeneğine ek olarak 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanına sahip olacak. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol