Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

OnlyFans Hesap Kapatma Nasıl Yapılır? Hızlı ve Kolay Çözüm!

Hem OnlyFansı içerik üreticisi hem de abone hesabınızı kalıcı olarak nasıl sileceğinizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Basit adımlarla nasıl yapabileceğinizi anlatıyoruz.

OnlyFans hesap kapatma nasıl yapılır? OnlyFans, kullanıcıların hayranları için videolar, fotoğraflar ve diğer içerikleri göndermelerine olanak tanıyor. Bu platformu YouTube gibi düşünebilirsiniz ancak birkaç önemli fark mevcut. En dikkate değer olanı, OnlyFans’ın abonelik tabanlı bir hizmet olması diyebiliriz. İster içerik üreticisi ister abone olarak hesap açabiliyorsunuz. Bu hesapları istediğiniz amaç için kullanabiliyorsunuz.

Bir içerik oluşturucu olarak, takipçileriniz ve hayranlarınızla etkileşim kurabilirsiniz. Sayfanızı oluşturabilir ve beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Hesabınızı kurduktan sonra, sayfanızda fotoğraf, video ve diğer içerikleri paylaşmaya başlayabilirsiniz. Hayranlarınıza kişiselleştirilmiş mesajlar da gönderebilirsiniz. Aboneler olarak ise bu içeriklere ulaşabilirsiniz. Peki ya OnlyFans hesabı nasıl iptal edilir biliyor musunuz? Hesabınızı kalıcı olarak nasıl sileceğinizi size göstereceğiz.

OnlyFans Hesap Kapatma Adımları

OnlyFans abonelik iptal etme sürecinden farklı olarak, hesabınızı sildiğinizde hesabınıza tekrardan ulaşamayacağınızın altını çizelim. Öncelikle, hesabınız son aktif abonelik sona erdiğinde hesabınız silinecek. Ayrıca hiçbir abonelik parasını geri alamayacaksınız. Son olarak aşağıdaki adımlardan sonra OnlyFans hesabınızı sildikten ve bekleyen tüm ödemeleri iptal ettikten sonra, oluşturduğunuz tüm içerik, yedekler de dahil olmak üzere sunucularından silinecek:

 • OnlyFans Hesabınızda oturum açın.
 • OnlyFans hesabınıza giriş yapın ve ekranın sol üst kısmındaki profil simgenize tıklayın.
 • Profil bölümünde yer alan “Ayarlar” sekmesine tıklayın.
 • Hesabı Sil seçeneğine tıklayın.
 • Hesabı silmek istediğinizi onaylayın.
 • Ardından, devre dışı bırakma işlemine devam etmeden önce bir captcha şifresi girmeniz istenecek.
 • Doğru girildikten sonra, tekrardan “Hesabı Sil“i tıklayın.
 • Tebrikler, OnlyFans hesabınızı kalıcı olarak sildiniz.
OnlyFans Hesap Kapatma Nasıl Yapılır? Hızlı ve Kolay Çözüm!

Herhangi bir aktif abonelik, doğal olarak sona erene kadar devam edecek. Aktif abonelik yoksa hesabınız anında silinecek. Silindikten sonra tüm içeriğiniz hesabınızdan kaybolacak. Hesabınıza kayıtlı abonelerin bulunduğu hesabınızı silmeye karar verdiğinizi varsayalım. Bu durumda, aboneleriniz abonelik iadesi alamazsınız. OnlyFans parayı zaten almış olacak ve sistemleri aracılığıyla işlendikten sonra iade etmeyecek.

OnlyFans hesabınızı sildikten ve bekleyen tüm ödemeleri iptal ettikten sonra, oluşturduğunuz tüm içerik, yedekler de dahil olmak üzere sunucularından silinecek. Bunlar, yüklediğiniz ve siz ve hayranlarınız arasında değiş tokuş ettiğiniz fotoğraf ve videoları da içerecek. Yani içerik üreticisiyseniz, yüklediğiniz fotoğraf ve videoların tümü hizmetin sunucularından kaldırılacak.

Telefondan OnlyFans Hesap Kapatma

OnlyFans, hesabınızı web tarayıcınızdan silmek zorundasınız. Hesabınızı mobil uygulamadan silme seçeneği mevcut değil. Bu seçeneği bulmak için OnlyFans web sitesine gidin ve ekranın üst kısmındaki profil simgenize tıklayın. Ardından Ayarlar’a tıklayın, ardından Hesap Bilgileri’ne tıklayın ve son olarak sayfanın en altındaki Hesabı Sil’e tıklayın. Hesabınızı silmek isteyip istemediğinizi onaylamanız istendiğinde Gönder’i tıklayın. Hesabınız silindikten sonra bir e-posta onayı alacaksınız.

OnlyFans Nasıl İptal Edilir?

OnlyFans hesap kapatma yerine yalnızca bir veya birkaç aboneliğinizi iptal etmek istiyorsanız, onu da kolayca yapabilirsiniz. İçerik üreticisinden artık memnun değilseniz veya yalnızca 1 ay boyunca içeriklerine erişmek sizin için yeterliyse, otomatik abonelik yenilemesini kapatmanız gerek. Aşağıda OnlyFans otomatik ödeme iptali sürecini anlatıyoruz:

OnlyFans Hesap Kapatma Nasıl Yapılır? Hızlı ve Kolay Çözüm!

 • Onlyfans hesabınıza giriş yapın.
 • Abonelikten çıkmak istediğiniz Kullanıcının profilini bulun.
 • OnlyFans otomatik yenileme kapatma için “Takip Ettikleriniz” sayfanıza gidin ve artık abone olmak istemediğiniz profilleri seçin.
 • Otomatik Yenileme simgesini kapatın.
 • Aboneliğinizi iptal ettiğinizde, abonelikten çıktığınız hesabı artık akışınızda göremezsiniz.

Hata alırsanız ve ödeme konusunda sorun yaşarsanız, support@OnlyFans.com ile iletişime geçin. OnlyFans abonelik iptal etme para iadesi seçeneği sunmadığı için paranızı geri almanın bir yolu olmadığını da unutmayın. Geri ödeme almayı denerseniz, yalnızca olumsuz cevaplar alacaksınız çünkü sanal olarak imzaladığınız sözleşmeye göre paranızı geri almanız mümkün değil.

OnlyFans Türkiye’de Yasal Mı?

OnlyFans hesap kapatma adımlarını hukuki endişelerle arıyorsanız, endişelenmenize gerek olmadığının altını çizelim. Evet, OnlyFans kullanmak Türkiye’de yasal. Platformda yerel fiyatlandırma ve özel dil desteği olmasa da, ülkemizden de içerik üreticisi hesabı açarak para kazanabiliyor veya içerik üreticilerine abone olabiliyorsunuz. Platforma yönelik herhangi bir mahkeme kararıyla engelleme kararı da mevcut değil.

OnlyFans Hesap Kapatma Nasıl Yapılır? Hızlı ve Kolay Çözüm!

Sosyal medya fenomeni Merve Taşkın ülkemizde bu platformun en ünlü isimlerinden birisi ve geçtiğimiz sene mahkemeye çıktı ancak henüz platforma yönelik resmi bir yasaklama kararı çıkmadı. Bu yüzden OnlyFans kullanmak suç mu diye korkmanıza gerek yok; şimdilik suç değil. En azından 25 Nisan 2023 itibarıyla durum bu şekilde.

Peki, o zaman OnlyFans neden kimlik istiyor? Bunun en net sebebi 18 yaşın üzerinde olduğunuzdan ve sahte bir hesap açmaya çalışıyor olmadığınızdan emin olmak. Sitenin iddiasına göre kimliğiniz yalnızca doğrulama için kullanıldıktan sonra sitede tutulmuyor ancak bunu net olarak bilemiyoruz. Biz, OnlyFans nasıl silinir anlattık; platforma güvenip güvenmemek size kalmış.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.