Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

OnePlus Tableti 7 Şubat’ta Tanıtılacak

OnePlus, ilk tabletini gelecek ayın resmi duyurusundan önce gizemli bir görselle sergiledi.

İlk OnePlus tablet gelecek ay tanıtılacak. Yakında piyasaya sürülecek olan tabletin ‘Uzay Yeşili’ rengini ve alışılmadık kamera yerleşimini gösteren yeni bir görüntüsü ortaya çıktı. Tabletin, 7 Şubat’taki bir etkinlikte OnePlus 11 5G ve Buds Pro 2 ile birlikte piyasaya sürüleceği bildirildi.

OnePlus‘ın resmi Hindistan web sitesinde yayınlanan tek görüntü, ortalanmış bir arka kamera ile tabletin yeşil görünümünü ortaya çıkarttı. Bildirildiğine göre bombeli çerçeveli bir alüminyum alaşımlı gövde, bu tasarımın ana hatlarını oluşturacak. Ne yazık ki OnePlus tabletin diğer renk seçenekleri, teknik özellikler veya fiyatlandırma hakkında henüz bir bilgimiz yok.

OnePlus Tableti 7 Şubat’ta Raflarda Olacak

OnePlus Tableti 7 Şubat'ta Tanıtılacak

Görüntü seviyelerini ayarladıktan sonra tabletin dar çerçevelerini ve ortalanmış ön kamerasını daha iyi görebilirsiniz. Bu yıl Android tabletler için adeta bir rönesans yaşanacak. Google, OnePlus’ın yakında çıkacak listesine ek olarak Pixel Tablet’ini 2022’deki iki etkinlikte tanıttı. Bu yıl piyasaya çıkacak olan cihaz, en yeni amiral gemisi telefonlarından Tensor G2 çipini çalıştırırken bir hoparlör tabanına bağlanacak.

Yeni Pixel tablet serisi, Google’ın yalnızca iki yıl sonra 2020’de kullanımdan kaldırdığı talihsiz Pixel Slate’i takip edecek. Tüketici tablet pazarına Apple’ın iPad’i hakim desek hiç de yanlış olmaz. Samsung ve Amazon, Android ile çalışan en popüler alternatiflere sahip olsa da, diğer markaların rekabeti kızıştırmaya çalıştığını görmek gerçekten güzel.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.