Nvidia Yeni Ürünlerini Tanıttı!

Geçtiğimiz gün Nvidia, GeForce dizüstü bilgisayar GPU serisine yeni katılan bilgisayarları duyurdu. Bunların arasında Nvidia GeForce RTX 2050, MX570 ve MX550 GPU'lar yer alıyor.

Nvidia GeForce RTX 20 serisi dizüstü bilgisayar serisine GeForce RTX 2050 da katılıyor. Yeni dizüstü bilgisayarlar, ışın izleme, Nvidia DLSS, Reflex ve Broadcast gibi özellikler paketini etkinleştirmek için RT Çekirdekleri, Tensor Çekirdekleri ve Encoder özelliğine sahip.

RTX 2050, uzun pil ömrüyle optimum performans arasında kullanıcılara mükemmel bir denge sağlamak için Optimus teknolojisiyle de sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Nvidia RTX 2050 Ekran Kartlı Bilgisayarını Tanıttı

Nvidia

MX GPU’larının en hızlısı olan Nvidia GeForce MX570 grafik işlemcisi, dizüstü bilgisayarları yaratıcı işler için kullanılan uygulamaları ve oyunları hızlandırıyor. Güç açısından daha verimli CUDA Çekirdekleri ve önceki MX GPU’lardan daha yüksek bellek hızlarıyla MX570, en yeni entegre grafiklere kıyasla daha hızlı fotoğraf düzenleme, video düzenleme ve oyun oynama imkanı sunuyor.

GeForce MX550, GeForce MX450’ye yükseltme sunuyor. Eskisinden daha fazla CUDA Çekirdeği ve daha yüksek bellek hızları ile Adobe Lightroom ve Premiere Pro kullanımı gibi fotoğraf ve video düzenleme görevleri için performans ve verimlilikte bir sıçrama ve entegre grafiklerden daha iyi oyun sunuyor.

GeForce dizüstü bilgisayarlar tarafından desteklenen tüm özellikler hakkında ek bilgilere GeForce.com adresinden ulaşılabiliyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol