Nvidia RTX 2060 12GB Sürümü Erken Listelendi

Nvidia'nın RTX 2060 ekran kartının yeni bir sürümü piyasaya çıkabilir. Fransa'da e-ticaret web sitesinde erkenden raflarda yerini aldı.

Nvidia’nın RTX 2060 ekran kartının 12 GB’lık versiyonları piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Fransa’da bir e-ticaret web sitesinde Nvidia RTX 2060 12GB sürümü raflarda yerini aldı. Bu olayın bilinçli bir şekilde mi yoksa dalgınlığa gelerek mi yapıldı henüz bilinmiyor.

Fransız perakendeci olan PC21, yeni piyasaya çıkacak olan ekran kartını biraz erken satışa çıkarmış gibi görünüyor. MSI RTX 2060 Ventus 12GB kartını erken listeledi. Listeler fark edilip anında kaldırılmış olsa da, Videocardz KDV dahil 528 € ve 645 € için iki ayrı listeyi gösteren birkaç ekran görüntüsü aldı.

Nvidia RTX 2060 12GB Versiyonu Yanlışlıkla Satışa Çıktı

Nvidia RTX 2060

RTX 2060 12GB, Nvidia’nın ürün yelpazesinde bir ürün daha eklemek için tasarlandı. Ampere RTX 30 serisi, mevcut piyasada hiçbir şekilde uygun fiyatlı bir GPU olarak kabul edilemeyen RTX 3060 ile başlamaktadır. Yeni gelecek olan RTX 2060 ekran kartı, çok fazla üretilmesi bekleniyor. Eğer ekran kartı çok fazla üretilirse stok sorunu da bitebilir.

Ayrıca, Nvidia’nın kendi web sitesinde RTX 2060 12GB’nin özelliklerini listelemesinin erken olduğunu ve şirketin, Nvidia’nın ortakları tarafından tüm 2060 12GB kartların satıldığı bir Founders Edition versiyonu yayınlama niyetinde olmadığını da belirtiliyor. Bahsedilen ekran kartının Türkiye fiyatı hakkında pek bir bilgi yok. Detaylar geldiğinde sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz. Takipte kalmaya devam edin.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol