NVIDIA GeForce Titan RTX Sızdırıldı

Yeni NVIDIA GeForce Titan RTX ortaya çıktı.

Görünüşe göre Nvidia yeni Titan serisi ekran kartlarını Turing mimarisi üzerinden yayınlayacak. İsminin NVIDIA GeForce Titan RTX olacağı söylenen bu ekran kartı hakkında çok fazla şey bilmiyoruz. Buna rağmen RTX 2080Ti modelinden daha hızlı ve daha güçlü olmasına kesin gözüyle bakabiliriz. Elbette buna göre fiyat da artacaktır.

NVIDIA GeForce Titan RTX’in fiyatının ABD’de 3000 dolar civarında olması beklenirken, bu fiyat farkıyla nasıl bir performans farkı yaratacağı ise merak konusu. Bu yeni ekran kartı Linus’un en son yaptığı canlı yayında ortaya çıktı ve paketi tutarken elinde görüldü. Dolayısıyla pek çok kişi de NVIDIA GeForce Titan RTX’in çıkışına artık kesin gözüyle bakıyor.

Tahminimizce bu biraz da koordineli bir sızıntıydı. Çünkü başka içerik üreticilerinin de söylentileri devam eden Titan ekran kartının fotoğraflarını paylaştığını gördük. Yani tüm bunlar Nvidia’nın haberi dahilinde yapılıyor olabilir. Muhtemelen kısa süre sonra da NVIDIA GeForce Titan RTX’in resmi duyurusu gelecek. Hatta bu hafta içinde dahi bu durum gerçekleşebilir.

Bakalım GeForce 2080Ti ile NVIDIA GeForce Titan RTX arasında ne kadar fark olacak?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol