NVIDIA GeForce 419.35 WHQL Sürücüleri Yayınlandı

Yeni sürücüler yayınlandı.

Nvidia bugün ekran kartları için son sürücülerini yayınladı. Güncelleme notlarına göre NVIDIA GeForce 419.35 WHQL sürücüleriyle birlikte Apex Legends, Devil May Cry 5 ve The Division 2 gibi son dönem oyunlarında optimum düzeyde performans artışı sağlanıyor. Yani yeni sürücüler daha çok yeni çıkan oyunları hedef aldı.

Ek olarak bu sürücüyle birlikte üç yeni G-SYNC uyumlu monitöre de destek sağlanıyor. Bu monitörler de BenQ XL2540-B/ZOWIE XL LCD, Acer XF250Q ve Acer ED273 A olarak listelendi.

Ayrıca uzun süredir Apex Legends oynarken oyuncular bir hata mesajı alıyordu. Pek çok kişinin oyunu kapanıyordu ve karşılarına ‘DXGI_ERROR_DEVICE_HUNG’ adlı hata çıkıyordu. Nihayet yeni sürücülerle birlikte bu hata da düzeltildi ve ortadan kalktı. Ek olarak Hitman 2’de ve Batman: Arkham Origins oyunlarında yaşanan sorunlar da yeni NVIDIA GeForce 419.35 WHQL sürücüleriyle birlikte düzeldi.

İlgilenenler NVIDIA GeForce 419.35 WHQL sürücüsünü bu adres üzerinden indirebilir. Mevcut sürücülerinizden memnunsanız indirmek zorunda değilsiniz fakat Apex Legends oynuyorsanız ya da DmC 5 ile The Division 2’yi oynamayı düşünüyorsanız indirmenizi tavsiye ederiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol