NVIDIA GeForce 418.81 WHQL Sürücüleri Yayınlandı

Yeni Nvidia sürücüleri yayınlandı.

Nvidia tarafından ekran kartları için yeni sürücüler yayınlandı. Güncelleme notlarına göre bu NVIDIA GeForce 418.81 WHQL sürücüsünü Nvidia dizüstü ekran kartlarında kullanmak mümkün ve 3DMark Port Royal için DLSS desteği ekliyor.

Üstelik bu kadarıyla da sınırlı değil. NVIDIA GeForce 418.81 WHQL sürücüleriyle birlikte Anthem, Assetto Corsa Competizione, Battlefleet Gothic: Armada 2, Life is Strange Season 2, NBA 2K19 ve Space Hulk Tactics oyunlarına SLI profilleri ekleniyor / güncelleniyor. Aynı zamanda Pascal ve Maxwell serisi ekran kartlarında G-SYNC ve SLI kullanan Witcher 3 gibi oyunların da performansında iyileştirmeler yapılıyor.

Her zaman olduğu gibi Nvidia bu güncellemede yaşanan çeşitli hatalar da çözümler getirdi. Örneğin G-SYNC kullanan bazı oyunlarda yaşanan takılma sorunları düzeltildi. Aynı zamanda G-SYNC uyumlu monitörlerde de boş ekran sorunu meydana geliyordu. Yeni sürücüleri yükledikten sonra bunun da düzeldiğini fark edeceksiniz.

İlgilenenler NVIDIA GeForce 418.81 WHQL sürücülerini buradan indirip deneyebilirler. Diğer yandan yeni sürücüler genellikle en hatasız sürümler olurlar. Dolayısıyla siz de yukarıdaki oyunları oynuyorsanız bu sürücüleri indirmenizi tavsiye ederiz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol