Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

NVIDIA GeForce 399.07 WHQL Sürücüleri Yayınlandı

Sıradaki Nvidia sürücüleri oyunların performansını artırıyor.

Nvida bugün ekran kartları için yeni sürücülerini yayınladı. Yama notlarına göre NVIDIA GeForce 399.07 WHQL numaralı bu yeni sürücü Battlefield 5, F1 2018, Immortal: Unchained, Pro Evolution Soccer 2019, Strange Brigade ve Switchblade oyunlarında optimum düzeyde performans vermesi için tasarlandı.

nvidia geforce 399 07 whql suruculeri yayinlandi 1

Bu yeni sürücülerle birlikte F1 2018 ile Immortal: Unchained oyunlarına yeni SLI profilleri ekleniyor. Aynı zamanda Monster Hunter World oyununun da 3D uyumluluk modu geliştiriliyor. NVIDIA GeForce 399.07 WHQL aynı zamanda Rainbow Six Siege’de TAA yüzde 100’deyken ortaya çıkan bulanıklık – blur sorununu da düzeltiyor.

NVIDIA GeForce 399.07 WHQL sürücüleriyle beraber DOOM’u GeForce 600 ve 700 serisiyle oynayan oyuncuların Vulkan API’de yaşadığı kayıp kaplamalar sorunu da düzeliyor. Aynı zamanda Call of Duty Black Ops 4 için de bazı performans optimizasyonları yapılıyor. Yani görüldüğü üzere pek çok önemli oyun için Nvidia yeni ekran kartı sürücüleriyle performans iyileştirmeleri gerçekleştiriyor.

Yeni NVIDIA GeForce 399.07 WHQL sürücülerini indirmek isteyenler güncel driverlara buradan ulaşabilir. Sürücülerle beraber pek çok yeni nesil oyunda yaşanan problemler giderildiği için sizin de indirmenizi tavsiye ederiz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.