Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Nvidia, Elden Ring DLC’si İçin Grafik Sürücüsü Yayımladı

FromSoftware stüdyosu tarafından biz oyun severlere sunulan aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring için bildiğiniz üzere yepyeni bir ek paket geliyor.

FromSoftware stüdyosu tarafından biz oyun severlere sunulan açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring için bildiğiniz üzere yepyeni bir ek paket geliyor. Shadow of the Erdtree adıyla karşımıza çıkmaya hazırlanan DLC paketi, ekip tarafından bugüne kadar çıkarılacak en büyük yan içerik olmaya hazırlanıyor. Bekleyiş devam ederken ekran kartı üreticisi ve teknoloji şirketi Nvidia yeni güncellemeler yayınlıyor.

Nvidia tarafından yeni yayınlanan ekran kartı sürücüsüyle beraber Elden Ring: Shadow of the Erdtree paketi daha iyi bir şekilde destekleniyor. GeForce 555.99 WHQL sürücüsü olarak karşımıza çıkan yeni güncelleme, Nvidia ekran kartlarında daha iyi bir deneyim sunmayı hedefliyor. Bu sürücü aynı zamanda açık dünya hayatta kalma oyunu Pax Dei için de yepyeni destekler sunuyor. Dolayısıyla sürücünüzü güncellemenizde fayda var.

Elden Ring Ek Paketi Devasa Olacak

Bu yeni sürücü aynı zamanda birkaç hata düzeltmesi ile beraber geliyor. Örneğin, Nvidia programı içerisinde yeniden oynatma seçeneği etkinleştirildiğinde GeForce Experience’de bazı titreme ve siyah ekran sorunları bulunuyordu. Bu problemler yeni güncelleme ile tamamen ortadan kaldırıldı. Ayrıca uygulama içerisinde FPS’i göster seçeneği çoğu oyunda “NA” şeklinde gösteriliyordu. Bu sorun da çözüldü.

Elden Ring

Elden Ring: Shadow of the Erdtree daha önce açıklanan detaylara göre 21 Haziran 2024′te PC, PlayStation ve Xbox platformları için çıkışını gerçekleştirecek. Ek paket içerisinde ayrıca yepyeni bir hikaye, yeni silahlar, düşmanlar, ekipmanlar ve çok daha fazlası bizlere sunulacak. Kapsamlı bir DLC paketinin olduğunu söyleyebildiğimiz bu yapım hem hayranlar hem de mevcut oyuncular tarafından oldukça bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.