Norman Reedus’tan Death Stranding 2 Sinyali

Hideo Kojima tarafından geliştirilen, post-apokaliptik aksiyon ve macera oyunu Death Stranding’in devam oyununun geleceğine dair olasılıklar güçlendi.

Oyunun başrollerinden olan Norman Reedus, yaptığı açıklamada ikinci bir Death Stranding oyunu için şu anda yetkililer ile görüşüldüğünü açıkladı.

Geçtiğimiz yıl tüm gözleri üzerine çeken ve çıkışından itibaren hâlâ çok konuşulan Death Stranding, bu kez oyunun devamının gelmesi olasılığı ile gündeme gelerek oyunseverleri heyecanlandırdı. Oyunda bulunan aktörlerden birinin yakın zamanda yaptığı bir söylemde, ikinci oyunun sinyalini apaçık verdi.

Oyunda Sam Porter Bridges karakterini canlandıran aktör, Norman Reedus, projeleri hakkında konuşmak için gazetecilerle bir araya geldi. Death Stranding hakkında soru alan Reedusoyuna dair görüşmelerin başladığını belirterek bekleyenleri sevindirdi.

Death Stranding 2

Death Stranding Görüşülme Aşamasında

Kıyamet sonrası bir dünyada geçen Death Stranding; geçtiğimiz yıl 14 Temmuz tarihinde çıkış yapmıştı. Hideo Kojima’nın yapımcılığını taşıyan bu oyunda Norman Reedus, Mads Mikkelsen, Léa Seydoux ve Lindsay Wagner; başrollerdi. The Walking Dead serisindeki Daryl Dixon rolüyle eskiden de sıkı hayran kitlesi bulunan aktör Norman Reedus, kıyamet sonrası bir senaryo için akla gelen ilk isimlerden olup değerlendirmeye alındı. Norman, geçtiğimiz günlerde de hayranlarını sevindirecek bir açıklamada bulundu. 

Gazetecilerle bir araya geldiği basın toplantısında Death Stranding oyunu hakkında da konuşmayı eksik etmeyen aktör, büyük ihtimalle oyunun devamı niteliğinde bir oyun geleceğini açıkladı. Reedus’ın adeta müjde niteliğinde açıklamaları şu şekilde oldu: “Sanırım ikinci bir Death Stranding oyunu yapacağız. Oyun şu anda görüşülme aşamasında. Yani yaşasın!”

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol