No Mans Sky 5 Yıl Sonra Olumlu Steam Puanına Sahip

Bu hale gelmek için 17 ücretsiz güncelleme gerekti.

No Mans Sky sert bir iniş yaptığını görmek için çok fazla araştırma yapmanıza gerek yok. Ancak beş yıllık ücretsiz ve büyük güncellemelerden sonra sonunda Steam içerisinde olumlu yorumların geldiğini görebiliyoruz.

Her ne kadar çok umursamasak da ya da çok sevmesek de Steam inceleme notları oyun hakkında ilk izlenimimizi gösteriyor. Ancak uzun bir süredir “Karışık” seviyesine takılı kalan No Man’s Sky’ın “Çoğunlukla Olumlu” seviyesine yükseldiği açıklandı. Açıklamayı yapan Hello Games kurucusu Sean Murray oyun yorumlarının %70’inin olumlu puan aldığını söyledi.

No Man's Sky

No Mans Sky Neden Bu Kadar Düştü?

Açık olmak gerekirse oyun ilk duyurulduğu tarihten itibaren oldukça merak edildi ve çıktığı gün itibari ile birçok insan tarafından oynandı. Ancak oyunun ilk geliştiricisi oyunun büyük bir finansör tarafından satın alındıktan sonra isteklerin oyunu mahvettiğini ve bu oyunu çıkartmanın hayatındaki en büyük hata olduğunu söylemesi ardından oyuncuların oyun hakkındaki yorumları daha da sertleşti. Yapımcı firma bu denli büyük bir projeden vaz geçmek yerine oyunu düzeltmek için elinden geleni yaptılar. Özellikle Frontiers güncellemesinden sonra birçok oyunun yerleşim sorunlarının ortadan kalktığını ve Hello Games’in yıllar sonra getirdiği çok oyunculuğu özelliği sayesinde gerçekten oynanabilir bir oyun haline geldiğini söyledi.

No Mans Sky Sayfasına Buradan Ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol