No Man’s Sky NEXT Multiplayer Güncellemesi Yaklaşıyor

No Man's Sky'ın multiplayer güncellemesi için tarih yaklaşıyor.

No Man’s Sky ilk çıkışıyla her ne kadar büyük hayal kırıklığı yaratsa da, o günden bu yana oyunda çok fazla değişiklik yapıldı. Eksiklerin ve hataların büyük kısmı giderilirken, aynı zamanda ilk çıkışta var olmayan özellikler de oyuna eklendi. En çok beklenen ve merak edilen multiplayer güncellemesi ise No Man’s Sky NEXT ile oyuna eklenecek. NEXT güncellemesinin çıkış tarihi 24 Temmuz 2018 olarak belirlenirken, sadece iki haftadan kısa bir süre kaldı.

Yeni No Man’s Sky NEXT güncellemesiyle birlikte artık popüler uzay simülasyonu oyununu arkadaşlarınızla birlikte online şekilde deneyebileceksiniz. No Man’s Sky NEXT’in oyuna bambaşka bir deneyim katması beklenirken, Steam’e ise 24 Temmuz tarihinde gelecek.

Hem yeni, hem de deneyimli No Man’s Sky oyuncularına hitap edecek olan NEXT güncellemesi için yapımcı tarafından son 7-8 aydir çeşitli testler yapılıyor ve her şeyin yolunda gitmesi planlanıyor. Evreni arkadaşlarınızla birlikte keşfedebileceğiniz gibi, onlarla beraber hayatta kalmaya çalışıp ava çıkabileceksiniz.

No Man’s Sky NEXT güncellemesi uzun süredir bekleniyordu ve bakalım nasıl tepkiler alacak?

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>